Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Batoh Mivardi Expedition - recenzia

Poriadny batoh je výborným pomocníkom takmer každého rybára, či už chodíte k vode len na krátke vychádzky, či tu trávite dlhé výpravy. Mnou testovaný batoh Expedition od značky Mivardi patrí medzi tie väčšie (objem 110 l) a pýši sa mnohými vychytávkami, ktoré prispievajú k pohodlnému a bezproblémovému používaniu.

 

Viem o tom svoje, lebo batoh používam už viac ako dva roky a hoci ho nešetrím, vyzerá stále takmer ako nový. Na nasledujúcich riadkoch vám ho teda prestavíme a pripojím aj nejaké fotografie od vody. Batoh je na trhu už od roku 2013, takže sa nejedná o žiadnu horúcu novinku a vyrába sa už niekoľko rokov. Rozmery sú 47 x 75 x 30 cm, objem 110 l. Prázdny batoh váži cca. 3,5 kg a pôsobí robustne a pevne.

 

 

Anatomicky tvarované popruhy aj bedrový pás spolu s odvetrávacou chrbtovou časťou prispievajú k pohodlnému noseniu plne naloženého batohu. Polstrovánie je kvalitné a silné. K batohu je dodávaný aj praktický prehoz, ktorý oceníte pri prudkom alebo dlhotrvajúcom daždi. Prehoz do dažďa vzadu jednoducho stiahnete pomocou šnúrky a batoh je chránený.

 

 

 

Hlavná komora je prístupná klasicky pod vrchným viečkom alebo pri použití zipsu v strednej a spodnej časti. Taktiež je doplnená pevným ochranným spodkom.

 

 

 

Verím, že ste si z priložených fotografií batoha urobili vlastný dostatočný úsudok. Pri objeme 110l do neho môžete bez problémov naložiť veci s hmotnosťou 20 - 30 kg, bez toho aby to batohu alebo vám nejako ublížilo. Ak uvažujete o kúpe veľkého a kvalitného batohu za rozumnú cenu, pozrite si tento model v našej rybárskej predajni Ryba v Trnave alebo v Trenčíne alebo priamo na webe TU. Osobne sa domnievam, že v tejto cenovej relácii nenájdete veľa podobne spracovaných batohov.

 

Filip Číhal (www.lovkapra.com)

 

 
COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba