Infolinka: 0915 648 588 (Po-Pi 08:00 - 18:00 | So 08:00 - 13:00)
Špeciálne vianočné zľavy -19%

Akcia práve TERAZ!


Využi špeciálne vianočné zľavy.

Rybárske potreby Ryba
Tovar skladom
odosielame do 24h
0 ks

Pri tovare skladom garantujeme dodanie do Vianoc!
Nevhodné darčeky môžete zameniť až do 31.1.2024NOVINKY

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli tento produkt v inom eshope za lepšiu cenu, dajte nám vedieť a my preveríme podmienky lepšej ceny aj u nás!

Aby sme vedeli konkrétnu cenu overiť, musíte nám zanechať URL adresu (link) na produkt, ktorý ste našli na inej stránke, vaše meno a priezvisko, telefónne číslo a váš email.

Aby sa dala uplatniť garancia najnižšej ceny na našej stránke, musí byť hľadaný produkt na inej stránke SKLADOM, nemôže byť v časovo obmedzenej zľavovej akcii a musí ísť iba o slovenskú stránku.

 

Kedy máte nárok na 100% záruka najnižších cien? (Skrátené podmienky)

  1. Musíte nám dať o lacnejšom produkte vedieť cez ikonu “100% garancia najnižšej ceny” ktorú nájdete priamo na detaile každého produktu

  2. Musí ísť o identický produkt u konkurencie za rovnakých predajných podmienok

  3. Musí ísť o nový tovar, nie používaný, poškodený, atď.

  4. Tovar musí mať konkurencia na sklade

  5. Porovnávaná cena je aktuálna v danom období, kedy žiadate najnižšiu cenu

  6. Ide o produkt, kde cena platí všeobecne pre všetkých zákazníkov

  7. Produkt sa predáva iba v SK/CZ eshope

  8. Našli ste produkt, ktorý bežne nemáme v našej ponuke

  9. Keď produkt už nie je kombinovaný so žiadnou ďalšou zľavou

 

100% záruka najnižších cien (Rozšírené podmienky)

Veľmi si vážime spokojnosť našich zákazníkov a robíme všetko preto, aby mali z nákupu radosť a preto sme sa rozhodli ponúknuť 100% záruku najnižších cien.

V praxi to znamená, že v našich obchodoch nezaplatíte nikdy viac ako u konkurencie.

Dlhodobé skúsenosti v predaji rybárskych potrieb nás presvedčili, že cena je ešte stále veľmi významným faktorom, ktorý ovplyvňuje rozhodnutie zákazníka zakúpiť si želaný produkt. Taktiež sme si vedomí, že ak je zákazník s nákupom spokojný, vráti sa do obchodu opakovane a nakúpi tak vďaka zákazníckej karte ešte výhodnejšie.

Videli ste a viete, že konkurencia predáva na internete tovar, ktorý práve chcete kúpiť a má ho lacnejšie ako v našom eshope www.rybarskepotrebyryba.sk?

Napíšte nám o tom (možnosť na detaile každého produktu), alebo priamo v našej predajni predložte dôkaz o najnižšej cene v konkurenčnom obchode. My vám cenu nášho tovaru upravíme tak, aby ste boli spokojní a aby ste mohli vďaka ďalším výhodám nákup zrealizovať u nás a vy tak zaručene dostanete produkty za najnižšiu cenu.

 

Čo treba spraviť, aby ste mali najnižšiu cenu práve vy?

Je to tak jednoduché! Ak ste našli v inom obchode lepšiu cenu, stačí nás iba kontaktovať a my vám po preverení podmienok dáme 100% záruku na vami vybraný tovar.

Stačí, ak nám pri objednaní tovaru presne uvediete webovú adresu produktu z eshopu, na ktorom ste daný produkt našli a kde sa predáva lacnejšie, ako u nás.

My preveríme, či je váš postreh pravdivý. O potvrdení a uznaní 100% záruky vás budeme informovať telefonicky pri vybavovaní vašej objednávky najneskôr nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky.

V prípade podania žiadosti o záruku najnižšej cene v kamennej predajni v Trnave sa budeme vašou žiadosťou zaoberať ihneď, alebo podľa aktuálnej vyťaženosti našich pracovníkov.

 

Podmienky uplatnenia 100% záruky najnižších cien

- Musí ísť presne o identický tovar.

- Naša ponúkaná 100% záruka najnižších cien sa vzťahuje iba na produkty, ktoré sú identické, čiže tovar je od rovnakého výrobcu s rovnakým označením a parametrami, rovnakými podmienkami predaja, aké ponúkame my. To znamená, že tovar s najnižšou cenou nesmie byť krátkodobo zlacnený z dôvodu prebiehajúcej akcie konkurencie a nesmie byť súčasťou výpredaja, alebo dopredaja.

- Nesmie byť taktiež súčasťou akciového balíka rôznych produktov a tento nákup sa nesmie viazať na žiadne ďalšie služby, ako napríklad nákup prostredníctvom splátok.

- Záruka najnižšej ceny platí len pre nový tovar.

- Záruka najnižšej ceny platí len pre ceny za nový tovar. Tovar nesmie byť u konkurencie lacnejší z dôvodu poškodenia tovaru, známok používania, či chýbajúceho obalu, alebo časti príslušenstva.

- Lacnejší tovar má konkurencia skladom.

- 100% záruku je možné uplatniť len v prípade, že daný produkt je u konkurencie stále aktuálny a dostupný. Neupravíme ceny produktov, ktoré sú momentálne u konkurencií vypredané.

- Porovnávaná cena je aktuálna v danom období.

- 100% záruka najnižších cien sa vzťahuje iba na ceny, ktoré sú u konkurencie aktuálne platné v čase, kedy posudzujeme vašu žiadosť o uplatnenie 100% záruky.

- Len na ceny, ktoré platia pre všetkých 100% záruku najnižších cien je možné uplatniť iba na ceny, ktoré sú platné pre každého. Nejde teda o ceny pre špeciálny okruh zákazníkov, vernostné zľavy, či iné zákaznícke služby, ktoré určitým zákazníkom ponúkajú tovar za nižšie ceny.

- Len pre predajcov Slovenskej a Českej republiky

- 100% záruka najnižších cien sa vzťahuje iba na produkty predajcov evidovaných a predávajúcich v Slovenskej, alebo Českej republike.

 

Produkty, ktoré momentálne nemáme v ponuke

100% záruka najnižších cien sa vzťahuje aj na tovary, ktoré nemáme v ponuke. Ak ste nejaký produkt našli, o ktorý máte záujem, no v našej ponuke zatiaľ chýba, stačí si overiť jeho dostupnosť emailom na info@rybarskepotrebyryba.sk, alebo telefonicky na 0915 648 588.

Môžu to byť napríklad produkty značiek, ktoré bežne nepredávame. Avšak v tomto prípade si vyhradzujeme právo rozhodnúť o poskytnutí najnižšej ceny individuálne.

100% záruku najnižších cien nie je možné kombinovať s inými zľavami. Po znížení ceny v rámci uplatnenia 100% záruky už nie je možné na nákup uplatniť žiadnu ďalšiu zľavu.

 

Platí pre komplet celý bežný sortiment

100% záruka najnižších cien platí pri nákupe v našom eshope, ktorý predajňa Rybárske potreby RYBA prevádzkuje: www.rybarskepotrebyryba.sk

Dôležité je taktiež, že pri 100% záruke najnižších cien sa do úvahy berie celý sortiment, ktorý zákazníkom ponúkame + produkty, ktoré objednáme priamo na vašu žiadosť. Nejde tak o časovo obmedzenú akciu, ktorá by zvýhodňovala len určitú časť produktov. U nás v eshope nakúpite výhodne kedykoľvek a čokoľvek, vždy za tú najnižšiu cenu.

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle: 0915 648 588, alebo prostredníctvom emailu na adrese info@rybarskepotrebyryba.sk

Popup dotazník po kliknutí na ikonu “100% garancia najnižšej ceny” (po odoslaní príde do predajne na email info o potenciálnej objednávke, taktiež s informáciou, z ktorého produktu bol dotazník vytvorený)

 
MIKULÁŠ V RYBE! Sobota 09.12.2023

    Akcia, akú ešte žiadne rybárstvo v SR nespravilo! Mikuláš v sobotu 09.12.2023 prinesie darček pre

Čítaj ďalej  

Lov dravcov: Tipy a triky pre úspešný lov šťuky, sumca a zubáča

  Lov dravých rýb je pre mnohých rybárov vrcholom rybárskeho zážitku. Dravce ako šťuka, sumec a zubáč sú významnými

Čítaj ďalej  

Rybárska výbava: Ak ste začiatočník, tu je TOP 10 vecí

  Pri príprave na rybársku výpravu je veľmi dôležité skontrolovať a presvedčiť sa, že máte všetko, čo potrebujete.

Čítaj ďalej  

Ako loviť kapry: Taktiky a nástrahy pre úspešný lov

  Kapor je jednou z najobľúbenejších rýb medzi rybármi a jeho lov môže byť rovnako vzrušujúci ako náročný. Ak

Čítaj ďalej  

Ako si správne vybrať rybársky prút, ak ste začiatočník?

  Rybárstvo je obľúbený koníček a šport po celom svete, ktorý ponúka nielen relax a potešenie z prírody, ale aj

Čítaj ďalej  

Súťaž s Jakubom Fabianom

  Pravidlá súťaže "Súťaž s Jakubom Fabianom”   1. Organizátor a miesto platnosti: Túto súťaž organizuje

Čítaj ďalej  

Úspešná Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave napriek nepriaznivému počasiu

  Dnes, 15.4.2023 v sobotu, sa na predajni RYBA v Trnave, uskutočnila očakávaná Rybárska výstava noviniek 2023. Hoci počasie

Čítaj ďalej  

Rybárska výstava - predstavenie noviniek 2023

Milí rybári, po úspešnej akcii 10. narodenín a Shimano Days máme pre vás ďalšiu skvelú udalosť! Radi by sme vás pozvali

Čítaj ďalej  

Oslava 10. narodenín Ryby a Shimano Days

Pozývame Vás na veľkolepú oslavu už 10. narodenín predajne RYBA spojenú s exkluzívnou prezentáciou značky Shimano. Oslava

Čítaj ďalej  

Magická rybačka vo Švédsku 2022

  Dlhé čakanie na odjazd, nekonečná cesta, neopísateľne nádherná príroda, krásne jazerá a rieky, výborný kemp. Stručne,

Čítaj ďalej  

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli tento produkt v inom eshope za lepšiu cenu, dajte nám vedieť a my preveríme podmienky lepšej ceny aj u nás! Aby

Čítaj ďalej  

Spôsob a cena dopravy

  Spôsob dopravy Cena Osobný odber TRNAVA 0€ GLS Kuriér 3.50€ Packeta

Čítaj ďalej  

Objednávky cez LOCKDOWN a osobný odber už do 1 hodiny

Výdajné miesto v našej predajni sme naplnili tovarom, ktorý čaká iba na vás. Vytvorte si na e-shope objednávku s osobným odberom,

Čítaj ďalej  

Kaprársky adrenalín na Dunaji

  Dunaj ako európsky veľtok vzbudzuje obrovský rešpekt, no zároveň pre skutočných rybárov je to aj neskutočná výzva.

Čítaj ďalej  

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske

Čítaj ďalej  

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek chcete cez Packetu (Zásielkovňu)

Vyzdvihnutie nákupu z nášho e-shopu nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem možnosti osobného vyzdvihnutia tovaru na našej predajni

Čítaj ďalej