Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
Mivardi CamoCode
.
Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili CashBack Bleskový výpredaj tipy na darček akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo chovateľské potreby

So svojou objednávkou som bola nadmieru spokojná. Objednávala som darček pre šéfa, ktorý je Nemec a predpokladala som vysoké nároky. Po odbornej rade sme objednali udicu a naviják, ku ktorým mi prišiel aj darček, ktorý dokonale doplnil rybársky set. Šéf bol unesený a naviják označil za "Rolls-Royce" medzi navijákmi :). Ďakujem a vrelo odporúčam!

, 23.06.2018

rychle dodanie

, 22.06.2018

Expresné vybavená reklamacia

, 20.06.2018

rýchlosť dodania cena darček k nákupu

, 19.06.2018
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Archív správ

FOTOSÚŤAŽ: Naj Akvárium

Rybárske a chovateľské potreby Ryba vyhlasujú súťaž o najkrajšie akvárium internetu. Pravidlá sú veľmi jednoduché! Stačí poslať fotku vášho domáceho akvária, získajte čo najviac lajkov na našej facebook stránke a vyhrajte voľný nákup v našej predajni v hodnote 50eur!

 

Ceny:
1. Poukážka na nákup ľubovoľného tovaru v hodnote 50eur
2. Ľubovoľný výber vodných rastlín v hodnote 25eur
3. Ľubovoľný výber akvárijných rybičiek v hodnote 15eur

Pravidlá súťaže:
Do súťaže bude zapojený každý, kto zašle foto svojho domáceho akvária (max. dve akváriá) na email: info@rybarske.sk (vlastníkom akvária musí byť účastník súťaže, fotka nesmie byť stiahnutá z rôznych webových stránok)
Súťažiaci zaslaním jeho fotografie dáva organizátorovi súťaže súhlas so zverejnením fotografie a údajov na jeho facebook profile a webových stránkach.
Foto musí byť bez rámčekov a vloženého textu.
K fotografii je potrebné pridať vaše meno, nick na facebooku, konktaktné údaje vrátane tel. čísla + stručný popis akvária
Vyhodnotenie bude na základe najväčšieho počtu „lajkov“.


Termín priebehu súťaže: od 25.11.2013 do 15.12.2013

Aj počas prebiehajúceho hlasovania môžete stále posielať foto svojho akvária.


Organizátorom súťaže nie je Facebook, ale Rybárske a chovateľské potreby Ryba - Pneumato s.r.o.
Výhru - poukážku na nákup tovaru bude možné uplatniť buď osobne na predajni Ryba, Trstínska č.9, Trnava, alebo po telefonickom dohovore je možné cenu zaslať priamo výhercovi na uvedenú adresu.