Infolinka: 0915 648 588 (Po-Pi 08:00 - 19:00 | So 08:00 - 13:00)
Eshop zľava: 10% na všetko

Nákupom v eshope získate zľavu 10% na celý nákup oproti nákupu v kamennej predajni.


Zľava bude započítana v košíku na celú sumu nákupu.

Rybárske potreby Ryba
Expresné doručenie
tovaru skladom
0 ks

NOVINKY

Úspešná Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave napriek nepriaznivému počasiu

 

Dnes, 15.4.2023 v sobotu, sa na predajni RYBA v Trnave, uskutočnila očakávaná Rybárska výstava noviniek 2023.

Hoci počasie nebolo najpriaznivejšie, dážď neodradil nadšených rybárov a záujemcov z celého regiónu. Brány predajne sa otvorili už od 8:00.

Výstavu navštívilo približne 1000 návštevníkov, čo dokazuje veľký záujem o novinky z rybárskeho sveta. Návštevníci mali možnosť stretnúť sa so skúsenými rybármi, zákazníkmi a priateľmi a mali tak možnosť vymeniť si skúseností a prezerať si prezentácie noviniek od 17 obľúbených výrobcov.

Medzi nimi boli známe značky ako Starbaits, Nikl + Carp´R´Us, Fox, Mikbaits, Gulacarp, BugsBaits, Madcat, Method Feeder Fans, Garmin, Flajzar, Admiral Boats, Pros, Mr.Heater, Benzar Mix, Avid Carp a Black Cat. Návštevníci tiež mali možnosť vidieť prezentáciu elektrických trojkoliek Advento Maxi.

Akcia ponúkala nielen príležitosť oboznámiť sa s novinkami 2023 v rybárskom svete, ale aj možnosť vyhrať ceny v hodnote až 500 EUR. Atmosféra na výstave bola skutočne výborná, čo svedčí o úspechu podujatia.

Výstavu spestrila aj príprava výborného gulášu. Tento tradičný pokrm prispel k priateľskej atmosfére a potešil chuťové poháriky mnohých návštevníkov.

Napriek nepriaznivému počasiu sa akcia Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave vydarila nad očakávania. Plná predajňa, spokojní zákazníci aj vystavovatelia, svedčia o tom, že aj o rok sa môžeme tešiť na podobnú akciu.

Organizátori aj účastníci výstavy sa už teraz tešia na ďalší ročník tohto skvelého podujatia.

Chceme veľmi pekne poďakovať všetkým za účasť a za to, že ste sa rozhodli stráviť deň s nami na výstave noviniek 2023.

Výstava ukázala, že záujem o rybársku komunitu je stále silný a vďaka podujatiu ako je toto, sa môžeme tešiť na ďalší rast a rozvoj tohto obľúbeného koníčka. Zdieľanie skúseností a tipov medzi účastníkmi pomáha rybárom zlepšiť svoje zručnosti a prináša nové možnosti pre začiatočníkov, ale aj skúsených rybárov.

Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave bola výborným príkladom toho, ako môže rybárska komunita spolupracovať, učiť sa a rásť spoločne, aj keď počasie nie je ideálne a bolo sa treba na predajni potlačiť, ale na ploche 630m2 sme to hravo zvládli.

Tešíme sa na ďalšie podujatia a príležitosti stretnúť sa s vášnivými rybármi a záujemcami o rybárstvo.

Sledujte náš blog a sociálne siete, aby ste boli informovaní o najnovších novinkách, trendoch a podujatiach v našom rybárskom svete. Nezabudnite sa tiež zastaviť v predajni RYBA, kde nájdete všetko potrebné pre úspešný rybolov a odbornú pomoc pri výbere rybárskeho vybavenia.

Rovnako dúfame, že naša Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave vás inšpirovala k tomu, aby ste strávili viac času pri vode, vychutnali si rybačku a objavili nové techniky a nástrahy na úspešný lov rýb.

Takže neváhajte, príďte si nakúpiť do predajne RYBA a užite si váš čas strávený pri vode!

 

Vaše Rybárske potreby RYBAÚspešná Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave napriek nepriaznivému počasiu

  Dnes, 15.4.2023 v sobotu, sa na predajni RYBA v Trnave, uskutočnila očakávaná Rybárska výstava noviniek 2023. Hoci počasie

Čítaj ďalej  

Rybárska výstava - predstavenie noviniek 2023

Milí rybári, po úspešnej akcii 10. narodenín a Shimano Days máme pre vás ďalšiu skvelú udalosť! Radi by sme vás pozvali

Čítaj ďalej  

Oslava 10. narodenín Ryby a Shimano Days

Pozývame Vás na veľkolepú oslavu už 10. narodenín predajne RYBA spojenú s exkluzívnou prezentáciou značky Shimano. Oslava

Čítaj ďalej  

Magická rybačka vo Švédsku 2022

  Dlhé čakanie na odjazd, nekonečná cesta, neopísateľne nádherná príroda, krásne jazerá a rieky, výborný kemp. Stručne,

Čítaj ďalej  

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli tento produkt v inom eshope za lepšiu cenu, dajte nám vedieť a my preveríme podmienky lepšej ceny aj u nás! Aby

Čítaj ďalej  

Spôsob a cena dopravy

  Spôsob dopravy Cena Osobný odber TRNAVA 0€ GLS Kuriér 3.50€ Packeta

Čítaj ďalej  

Objednávky cez LOCKDOWN a osobný odber už do 1 hodiny

Výdajné miesto v našej predajni sme naplnili tovarom, ktorý čaká iba na vás. Vytvorte si na e-shope objednávku s osobným odberom,

Čítaj ďalej  

Kaprársky adrenalín na Dunaji

  Dunaj ako európsky veľtok vzbudzuje obrovský rešpekt, no zároveň pre skutočných rybárov je to aj neskutočná výzva.

Čítaj ďalej  

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske

Čítaj ďalej  

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek chcete cez Packetu (Zásielkovňu)

Vyzdvihnutie nákupu z nášho e-shopu nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem možnosti osobného vyzdvihnutia tovaru na našej predajni

Čítaj ďalej