Infolinka: 0915 648 588 (Po-Pi 08:00 - 18:00 | So 08:00 - 13:00)
Top ceny boilies Starbaits

Akcia práve TERAZ!


Ulovte si najlepšie kúsky ešte dnes! Poponáhľajte sa, aby vás niekto nepredbehol.

Rybárske potreby Ryba
Expresné doručenie
tovaru skladom
0 ks

NOVINKY

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske Potreby Ryba. Predstavenie tejto značky už prebehlo formou videa na našom Facebooku, dnes si však produkty Gula Carp predstavíme aj v tomto článku.

 

 

Gula Carp nie je na trhu s boiliesom žiadnym nováčikom. Ich receptúry a výrobné postupy majú už viac ako 20 rokov a boli vždy testované a dolaďované na najťažších slovenských vodách. Sú tak vyrobené priamo pre lov našich kaprov, testované na divokých rybách a pripravené na lákanie vašich trofejných úlovkov. Pri výrobe sa používajú esencie a prísady z celého sveta, no slovenský výrobca podporuje aj lokálnych farmárov, od ktorých kupuje kukuričné múčky a ďalšie veľkoobjemové suroviny.

 

Portfólio Gula Carp boilies

 

Základným produktom z rady boilies sú kŕmne boilies Gula Carp vyrábané v 2 veľkostiach (20 a 24 mm) a 3 rozličných príchutiach - sladká kukurica, krab a oliheň. Všetky kŕmne boilies obsahujú aj rybaciu múčku, takže sú univerzálnou náhradou prirodzenej stravy kaprov s vysokou účinnosťou. Kŕmne boilies Gula Carp sú predávané aj v už naboostrovanej forme a sú dostupné v 3 a 5 kg baleniach.

 

 

Stredná rada boilies produktov Gula Carp Comfort je na poličke nášho obchodu jednoducho rozpoznateľná podľa zelenej farby obalu. Na rozdiel od kŕmnych boilies ide v tomto prípade o chytacie boilies, ktoré sú dostupné až v 5 príchutiach - jahoda, scopex, monster crab, marhuľa a amur. Chytacie boilies strednej rady sú dostupné vo veľkosti 16, 20 a 24 mm a balenie obsahuje vždy 1 kg boilies.

 

 

Každá z príchutí boilies Gula Carp Comfort je v našom obchode dostupná aj v dipovanej forme (250 ml balenie) a ako pop-up, teda plávajúce boilies. Pop-up je však dostupné aj v ďalších príchutiach a farbách, a to konkrétne ananás, klobása, korenie, krill, red fish či squid octopus. Všetky pop-up značky Gula Carp prinášajú tekuté aj práškové esencie a sú pre ryby veľmi zaujímavé pri prezentácii na ronnie rigu aj ako panáčik s klasickým boilies. Dostupné sú vo veľkosti 14 mm.

 

 

Pre lov na feeder alebo method feeder je ideálnou voľbou nástrahy Gula Carp Wafters. Ide o 11 mm waftersky, ktoré sa vznášajú nad dnom a ponúkajú okamžité uvoľňovanie esencií a prísad do svojho okolia.

 

 

Lov na rieke zas môžete obohatiť o Gula Carp Pelety, ktoré sa predávajú v tradičných a overených príchutiach ako Cesnak, Halibut, Pečeň, Broskyňa, Slivka, Oliheň a Jahoda. Ide o 250 ml balenie peliet o veľkosti 14 mm, ktoré sú už boostrované a pripravené na rýchly lov. Dostupné sú v 2 farbách - čierna a červená, podľa príchute, ktorú si vyberiete.

 

Pre rýchlejší a efektívnejší lov odporúčame dokúpiť k boiliesom značky Gula Carp aj obaľovacie pasty a boostre, ktoré sa predávajú v rovnakých príchutiach. Dokážu nástrahu a návnadu zatraktívniť v momentoch, kedy je záberov menej a sú perfektným doplnkom ku komplexnému portfóliu boilies Gula Carp vo vašej výbave.

 

 

Rozpustné pop-up boilies a vrcholná rada Exclusive

 

Špeciálnu kategóriu tvoria rozpustné pop-up boilies vo veľkosti 11 mm, ktoré sú určené na lov v chladnejšej vode. Okamžite po dopade na dno vytvárajú okolo seba mrak z esenciálnych olejov a prísad, ktorý láka ryby. Sú ideálne na lov všetkými metódami, vrátane feedru a method feedru, a to vďaka univerzálnej veľkosti 11 mm. Balenia o objeme 50 ml sú dostupné v rôznych príchutiach a farbách, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať s ďalšími produktami Gula Carp boilies.

 

 

Vrcholom portfólia výrobcu Gula Carp sú boilies Exclusive. Ide o rokmi overené recepty priamo od zakladateľov značky, pri ktorých výrobe sú používané len tie najkvalitnejšie prísady a komponenty - rybacie múčky, vtáčí zob, koreniny, aminokyseliny, mliečne proteíny i atraktanty a esencie z celého sveta. Celkovo je každý druh Exclusive boilies vyskladaný z viac ako 20 komponentov! Dostupné sú v príchutiach Red Fish, Krill / Spice a Krab / Ovocie. Sú dostupné v 1 kg baleniach a vo veľkostiach 20 a 24 mm.

 

 

Veríme, že v portfóliu produktov Gula Carp si vyberie každý kaprár a po prvom love zistí, že ide o prvotriedne nástrahy a návnady zo Slovenska, ktoré prinášajú kvalitu svetových prísad doplnenú o lokálne produkty.
Magická rybačka vo Švédsku 2022

  Dlhé čakanie na odjazd, nekonečná cesta, neopísateľne nádherná príroda, krásne jazerá a rieky, výborný kemp. Stručne,

Čítaj ďalej  

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli tento produkt v inom eshope za lepšiu cenu, dajte nám vedieť a my preveríme podmienky lepšej ceny aj u nás! Aby

Čítaj ďalej  

Pomoc Ukrajine

Pomôžte VY, pomôžeme aj MY! Ako? Z každej zrealizovanej objednávky, ktorú spravíte na našom eshope, pošleme 10% z jej

Čítaj ďalej  

Spôsob a cena dopravy

  1. Pri doručení tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS Slovakia je poplatok 3.50€ 2. Pri doručení tovaru

Čítaj ďalej  

Objednávky cez LOCKDOWN a osobný odber už do 1 hodiny

Výdajné miesto v našej predajni sme naplnili tovarom, ktorý čaká iba na vás. Vytvorte si na e-shope objednávku s osobným odberom,

Čítaj ďalej  

Kaprársky adrenalín na Dunaji

  Dunaj ako európsky veľtok vzbudzuje obrovský rešpekt, no zároveň pre skutočných rybárov je to aj neskutočná výzva.

Čítaj ďalej  

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske

Čítaj ďalej  

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek chcete cez Packetu (Zásielkovňu)

Vyzdvihnutie nákupu z nášho e-shopu nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem možnosti osobného vyzdvihnutia tovaru na našej predajni

Čítaj ďalej  

Berkley Roadshow 2021

Spoločnosť Berkley prišla do Trnavy v rámci svojej BERKLEY Roadshow 2021 ukázať najnovšie produkty zo svojho portfólia. Nezameniteľný

Čítaj ďalej  

Berkley Roadshow

V rámci propagačnej akcie vás pozývame navštíviť #Berkley karavan. V stredu, 9. júna, 09.00-17.00 hod. na parkovisku predajne

Čítaj ďalej