Infolinka: 0915 648 588 (Po-Pi 08:00 - 18:00 | So 08:00 - 13:00)
Obleč sa do nového!

Akcia práve TERAZ!


OBLEČ SA DO NOVÉHO - chyť najlepšie možné zľavy

Rybárske potreby Ryba
Tovar skladom
odosielame do 24h
0 ks

Obleč sa do nového! už len

Dní

:

Hodín

:

Minút

:

Sekúnd
... nestihli ste :( ...


NOVINKY

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske Potreby Ryba. Predstavenie tejto značky už prebehlo formou videa na našom Facebooku, dnes si však produkty Gula Carp predstavíme aj v tomto článku.

 

 

Gula Carp nie je na trhu s boiliesom žiadnym nováčikom. Ich receptúry a výrobné postupy majú už viac ako 20 rokov a boli vždy testované a dolaďované na najťažších slovenských vodách. Sú tak vyrobené priamo pre lov našich kaprov, testované na divokých rybách a pripravené na lákanie vašich trofejných úlovkov. Pri výrobe sa používajú esencie a prísady z celého sveta, no slovenský výrobca podporuje aj lokálnych farmárov, od ktorých kupuje kukuričné múčky a ďalšie veľkoobjemové suroviny.

 

Portfólio Gula Carp boilies

 

Základným produktom z rady boilies sú kŕmne boilies Gula Carp vyrábané v 2 veľkostiach (20 a 24 mm) a 3 rozličných príchutiach - sladká kukurica, krab a oliheň. Všetky kŕmne boilies obsahujú aj rybaciu múčku, takže sú univerzálnou náhradou prirodzenej stravy kaprov s vysokou účinnosťou. Kŕmne boilies Gula Carp sú predávané aj v už naboostrovanej forme a sú dostupné v 3 a 5 kg baleniach.

 

 

Stredná rada boilies produktov Gula Carp Comfort je na poličke nášho obchodu jednoducho rozpoznateľná podľa zelenej farby obalu. Na rozdiel od kŕmnych boilies ide v tomto prípade o chytacie boilies, ktoré sú dostupné až v 5 príchutiach - jahoda, scopex, monster crab, marhuľa a amur. Chytacie boilies strednej rady sú dostupné vo veľkosti 16, 20 a 24 mm a balenie obsahuje vždy 1 kg boilies.

 

 

Každá z príchutí boilies Gula Carp Comfort je v našom obchode dostupná aj v dipovanej forme (250 ml balenie) a ako pop-up, teda plávajúce boilies. Pop-up je však dostupné aj v ďalších príchutiach a farbách, a to konkrétne ananás, klobása, korenie, krill, red fish či squid octopus. Všetky pop-up značky Gula Carp prinášajú tekuté aj práškové esencie a sú pre ryby veľmi zaujímavé pri prezentácii na ronnie rigu aj ako panáčik s klasickým boilies. Dostupné sú vo veľkosti 14 mm.

 

 

Pre lov na feeder alebo method feeder je ideálnou voľbou nástrahy Gula Carp Wafters. Ide o 11 mm waftersky, ktoré sa vznášajú nad dnom a ponúkajú okamžité uvoľňovanie esencií a prísad do svojho okolia.

 

 

Lov na rieke zas môžete obohatiť o Gula Carp Pelety, ktoré sa predávajú v tradičných a overených príchutiach ako Cesnak, Halibut, Pečeň, Broskyňa, Slivka, Oliheň a Jahoda. Ide o 250 ml balenie peliet o veľkosti 14 mm, ktoré sú už boostrované a pripravené na rýchly lov. Dostupné sú v 2 farbách - čierna a červená, podľa príchute, ktorú si vyberiete.

 

Pre rýchlejší a efektívnejší lov odporúčame dokúpiť k boiliesom značky Gula Carp aj obaľovacie pasty a boostre, ktoré sa predávajú v rovnakých príchutiach. Dokážu nástrahu a návnadu zatraktívniť v momentoch, kedy je záberov menej a sú perfektným doplnkom ku komplexnému portfóliu boilies Gula Carp vo vašej výbave.

 

 

Rozpustné pop-up boilies a vrcholná rada Exclusive

 

Špeciálnu kategóriu tvoria rozpustné pop-up boilies vo veľkosti 11 mm, ktoré sú určené na lov v chladnejšej vode. Okamžite po dopade na dno vytvárajú okolo seba mrak z esenciálnych olejov a prísad, ktorý láka ryby. Sú ideálne na lov všetkými metódami, vrátane feedru a method feedru, a to vďaka univerzálnej veľkosti 11 mm. Balenia o objeme 50 ml sú dostupné v rôznych príchutiach a farbách, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať s ďalšími produktami Gula Carp boilies.

 

 

Vrcholom portfólia výrobcu Gula Carp sú boilies Exclusive. Ide o rokmi overené recepty priamo od zakladateľov značky, pri ktorých výrobe sú používané len tie najkvalitnejšie prísady a komponenty - rybacie múčky, vtáčí zob, koreniny, aminokyseliny, mliečne proteíny i atraktanty a esencie z celého sveta. Celkovo je každý druh Exclusive boilies vyskladaný z viac ako 20 komponentov! Dostupné sú v príchutiach Red Fish, Krill / Spice a Krab / Ovocie. Sú dostupné v 1 kg baleniach a vo veľkostiach 20 a 24 mm.

 

 

Veríme, že v portfóliu produktov Gula Carp si vyberie každý kaprár a po prvom love zistí, že ide o prvotriedne nástrahy a návnady zo Slovenska, ktoré prinášajú kvalitu svetových prísad doplnenú o lokálne produkty.
Rybárska výstava - predstavenie noviniek 2024

  Milí rybári, keďže výstava noviniek 2023 zožala minulý rok veľký úspech, rozhodli sme sa, že výstavu noviniek

Čítaj ďalej  

10 skvelých tipov na darček pre rybára

    Vianoce sú skoro tu a vy určite riešite tú veľkú dilemu, čo kúpiť vášmu priateľovi, manželovi,

Čítaj ďalej  

Mikuláš zavítal do predajne Rybárske potreby RYBA

  Dňa 9.12.2023 zavítal Mikuláš do predajne Rybárske potreby RYBA v Trnave. Svojou prítomnosťou rozžiaril tváre

Čítaj ďalej  

MIKULÁŠ V RYBE! Sobota 09.12.2023

    Akcia, akú ešte žiadne rybárstvo v SR nespravilo! Mikuláš v sobotu 09.12.2023 prinesie darček pre

Čítaj ďalej  

Lov dravcov: Tipy a triky pre úspešný lov šťuky,

  Lov dravých rýb je pre mnohých rybárov vrcholom rybárskeho zážitku. Dravce ako šťuka, sumec a zubáč sú významnými

Čítaj ďalej  

Rybárska výbava: Ak ste začiatočník, tu je TOP

  Pri príprave na rybársku výpravu je veľmi dôležité skontrolovať a presvedčiť sa, že máte všetko, čo potrebujete.

Čítaj ďalej  

Ako loviť kapry: Taktiky a nástrahy pre úspešný

  Kapor je jednou z najobľúbenejších rýb medzi rybármi a jeho lov môže byť rovnako vzrušujúci ako náročný. Ak

Čítaj ďalej  

Ako si správne vybrať rybársky prút, ak ste začiatočník?

  Rybárstvo je obľúbený koníček a šport po celom svete, ktorý ponúka nielen relax a potešenie z prírody, ale aj

Čítaj ďalej  

Súťaž s Jakubom Fabianom

  Pravidlá súťaže "Súťaž s Jakubom Fabianom”   1. Organizátor a miesto platnosti: Túto súťaž organizuje

Čítaj ďalej  

Úspešná Rybárska výstava noviniek 2023 v Trnave

  Dnes, 15.4.2023 v sobotu, sa na predajni RYBA v Trnave, uskutočnila očakávaná Rybárska výstava noviniek 2023. Hoci počasie

Čítaj ďalej  

Rybárska výstava - predstavenie noviniek 2023

Milí rybári, po úspešnej akcii 10. narodenín a Shimano Days máme pre vás ďalšiu skvelú udalosť! Radi by sme vás pozvali

Čítaj ďalej  

Oslava 10. narodenín Ryby a Shimano Days

Pozývame Vás na veľkolepú oslavu už 10. narodenín predajne RYBA spojenú s exkluzívnou prezentáciou značky Shimano. Oslava

Čítaj ďalej  

Magická rybačka vo Švédsku 2022

  Dlhé čakanie na odjazd, nekonečná cesta, neopísateľne nádherná príroda, krásne jazerá a rieky, výborný kemp. Stručne,

Čítaj ďalej  

Garancia najnižšej ceny

Ak ste našli tento produkt v inom eshope za lepšiu cenu, dajte nám vedieť a my preveríme podmienky lepšej ceny aj u nás! Aby

Čítaj ďalej  

Spôsob a cena dopravy

  Spôsob dopravy Cena Osobný odber TRNAVA 0€ GLS Kuriér 3.50€ Packeta

Čítaj ďalej  

Objednávky cez LOCKDOWN a osobný odber už do 1 hodiny

Výdajné miesto v našej predajni sme naplnili tovarom, ktorý čaká iba na vás. Vytvorte si na e-shope objednávku s osobným odberom,

Čítaj ďalej