Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Gula Carp - nové a kvalitné slovenské boilies

Slovenský výrobca nástrah a návnad Gula Carp prináša svoje portfólio produktov na poličky nášho e-shopu a obchodu Rybárske Potreby Ryba. Predstavenie tejto značky už prebehlo formou videa na našom Facebooku, dnes si však produkty Gula Carp predstavíme aj v tomto článku.

 

 

Gula Carp nie je na trhu s boiliesom žiadnym nováčikom. Ich receptúry a výrobné postupy majú už viac ako 20 rokov a boli vždy testované a dolaďované na najťažších slovenských vodách. Sú tak vyrobené priamo pre lov našich kaprov, testované na divokých rybách a pripravené na lákanie vašich trofejných úlovkov. Pri výrobe sa používajú esencie a prísady z celého sveta, no slovenský výrobca podporuje aj lokálnych farmárov, od ktorých kupuje kukuričné múčky a ďalšie veľkoobjemové suroviny.

 

Portfólio Gula Carp boilies

 

Základným produktom z rady boilies sú kŕmne boilies Gula Carp vyrábané v 2 veľkostiach (20 a 24 mm) a 3 rozličných príchutiach - sladká kukurica, krab a oliheň. Všetky kŕmne boilies obsahujú aj rybaciu múčku, takže sú univerzálnou náhradou prirodzenej stravy kaprov s vysokou účinnosťou. Kŕmne boilies Gula Carp sú predávané aj v už naboostrovanej forme a sú dostupné v 3 a 5 kg baleniach.

 

 

Stredná rada boilies produktov Gula Carp Comfort je na poličke nášho obchodu jednoducho rozpoznateľná podľa zelenej farby obalu. Na rozdiel od kŕmnych boilies ide v tomto prípade o chytacie boilies, ktoré sú dostupné až v 5 príchutiach - jahoda, scopex, monster crab, marhuľa a amur. Chytacie boilies strednej rady sú dostupné vo veľkosti 16, 20 a 24 mm a balenie obsahuje vždy 1 kg boilies.

 

 

Každá z príchutí boilies Gula Carp Comfort je v našom obchode dostupná aj v dipovanej forme (250 ml balenie) a ako pop-up, teda plávajúce boilies. Pop-up je však dostupné aj v ďalších príchutiach a farbách, a to konkrétne ananás, klobása, korenie, krill, red fish či squid octopus. Všetky pop-up značky Gula Carp prinášajú tekuté aj práškové esencie a sú pre ryby veľmi zaujímavé pri prezentácii na ronnie rigu aj ako panáčik s klasickým boilies. Dostupné sú vo veľkosti 14 mm.

 

 

Pre lov na feeder alebo method feeder je ideálnou voľbou nástrahy Gula Carp Wafters. Ide o 11 mm waftersky, ktoré sa vznášajú nad dnom a ponúkajú okamžité uvoľňovanie esencií a prísad do svojho okolia.

 

 

Lov na rieke zas môžete obohatiť o Gula Carp Pelety, ktoré sa predávajú v tradičných a overených príchutiach ako Cesnak, Halibut, Pečeň, Broskyňa, Slivka, Oliheň a Jahoda. Ide o 250 ml balenie peliet o veľkosti 14 mm, ktoré sú už boostrované a pripravené na rýchly lov. Dostupné sú v 2 farbách - čierna a červená, podľa príchute, ktorú si vyberiete.

 

Pre rýchlejší a efektívnejší lov odporúčame dokúpiť k boiliesom značky Gula Carp aj obaľovacie pasty a boostre, ktoré sa predávajú v rovnakých príchutiach. Dokážu nástrahu a návnadu zatraktívniť v momentoch, kedy je záberov menej a sú perfektným doplnkom ku komplexnému portfóliu boilies Gula Carp vo vašej výbave.

 

 

Rozpustné pop-up boilies a vrcholná rada Exclusive

 

Špeciálnu kategóriu tvoria rozpustné pop-up boilies vo veľkosti 11 mm, ktoré sú určené na lov v chladnejšej vode. Okamžite po dopade na dno vytvárajú okolo seba mrak z esenciálnych olejov a prísad, ktorý láka ryby. Sú ideálne na lov všetkými metódami, vrátane feedru a method feedru, a to vďaka univerzálnej veľkosti 11 mm. Balenia o objeme 50 ml sú dostupné v rôznych príchutiach a farbách, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať s ďalšími produktami Gula Carp boilies.

 

 

Vrcholom portfólia výrobcu Gula Carp sú boilies Exclusive. Ide o rokmi overené recepty priamo od zakladateľov značky, pri ktorých výrobe sú používané len tie najkvalitnejšie prísady a komponenty - rybacie múčky, vtáčí zob, koreniny, aminokyseliny, mliečne proteíny i atraktanty a esencie z celého sveta. Celkovo je každý druh Exclusive boilies vyskladaný z viac ako 20 komponentov! Dostupné sú v príchutiach Red Fish, Krill / Spice a Krab / Ovocie. Sú dostupné v 1 kg baleniach a vo veľkostiach 20 a 24 mm.

 

 

Veríme, že v portfóliu produktov Gula Carp si vyberie každý kaprár a po prvom love zistí, že ide o prvotriedne nástrahy a návnady zo Slovenska, ktoré prinášajú kvalitu svetových prísad doplnenú o lokálne produkty.
COPYRIGHT © 2022 Rybárske potreby Ryba