Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek chcete cez Packetu (Zásielkovňu)

Vyzdvihnutie nákupu z nášho e-shopu nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem možnosti osobného vyzdvihnutia tovaru na našej predajni v Trnave a možnosti zaslania objednávky kuriérom totižto spúšťame aj doručenie tovaru cez službu Packeta - Zásielkovňa!

 

Tisíce výdajných miest po celom Slovensku

 

Už sa viac nemusíte báť, že vás kuriér zastihne v nevhodný čas alebo mimo adresy doručenia. Vďaka tisícom výdajných miest si môžete zásielku nechať poslať blízko vášho bydliska alebo práce a vyzdvihnúť si ju vtedy, keď vám to vyhovuje. Zásielkovňa funguje takmer v každom slovenskom meste a veríme, že vďaka jej službám sme k vám teraz bližšie než kedykoľvek predtým. 

 

TIP: Nakúpte u nás minimálne za 40 EUR, zaplaťte tovar kartou a dopravu kuriérom máte zadarmo!

 

Na vyzdvihnutie zásielky v službe Zásielkovňa pritom nepotrebujete žiadny doklad - stačí vám heslo z SMS správy alebo e-mailu, ktorý vám príde v momente doručenia zásielky na vami vybrané výdajné miesto. Zásielku vám dokonca môže prebrať aj člen rodiny alebo známy, pokiaľ mu prepošlete heslo k vašej zásielke. Priemerný čas doručenia zásielky je pritom porovnateľný s kuriérskou službou. 

 

Balíky s hmotnosťou do 10 kg za jednotný poplatok

 

Službu zasielania tovaru cez Packeta-Zásielkovňu je možné využiť len pri balíkoch s celkovou hmotnosťou do 10 kg a to za jednotný poplatok 2,90 EUR. Objednávky presahujúce túto hranicu budú automaticky odoslané kuriérskou službou. Pri balíkoch do 10 kg si samozrejme stále môžete vybrať aj zaslanie kuriérom alebo osobné vyzdvihnutie na našej kamennej predajni. 

 

Doprava pomocou služby Packeta-Zásielkovňa je určená pre tých, ktorým nevyhovuje čas doručovania balíkov kuriérom, nemajú možnosť zastaviť sa osobne na našej predajni, alebo chcú len jednoduchšie doručenie na výdajné miesto v ich blízkosti. Neváhajte a vyskúšajte doručenie tovaru z nášho e-shopu pomocou služby Zásielkovňa aj vy! 
COPYRIGHT © 2022 Rybárske potreby Ryba