Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Berkley Roadshow 2021

Spoločnosť Berkley prišla do Trnavy v rámci svojej BERKLEY Roadshow 2021 ukázať najnovšie produkty zo svojho portfólia. Nezameniteľný červený džíp s červeným prívesom Berkley mohli vidieť fanúšikovia rybárstva na parkovisku pred predajňou Rybárskych potrieb RYBA v Trnave počas stredy, 9. júna 2021. 

 

Svetoznámy výrobca rybárskeho vybavenia

 

Značka Berkley by pre priaznivcov rybolovu nemala byť neznámou. spadá pod firmu Pure Fishing, ktorá zastrešuje značky Berkley, Abu Garcia, Penn, Mitchell, Shakespeare, Spiderwire, Grace a ďalšie. Ich produkty sú tak zamerané na všetky typy lovu, no firma sa špecializuje na prívlač a morský rybolov, kde patria ich produkty medzi špičku na trhu. 

 

V karavane Berkley si mohli priaznivci prívlače prísť obhliadnuť najväčšie novinky výrobcu - woblery Zilla, ktoré sú určené na lov šťúk a iných veľkých dravcov, sériu produktov Urban, ktoré sú určené najmä na ľahký rybolov v mestách a na menších riečkach, vlasce FluoroShield, ktoré sú kombináciou fluorokarbónu a monofilu, ale aj mnohé mäkké prívlačové nástrahy zo série PowerBait a Gulp, ktoré sú aj medzi slovenskými rybármi veľmi obľúbené. 

 

Čím sa Pure Fishing odlišuje od konkurencie?

 

Berkley a firma Pure Fishing sama o sebe sa od ostatných výrobcov odlišuje najmä šírkou svojho portfólia, ktoré siaha od micro nástrah až po silné prúty a multiplikátory určené pre morský rybolov. Sú tiež obrovskými inovátormi sveta prívlače - ako prví začali do gumených nástrah pridávať rôzne arómy a chuťové prímesy, čo robí ich nástrahy oveľa atraktívnejšími pri love akýchkoľvek dravcov. 

 

Nástrahy s chuťou a arómou, ale aj ekologické nástrahy

 

Berkley svoje prívlačové nástrahy testuje v špeciálnych laboratóriách nachádzajúcich sa v USA, kde ich atraktivitu skúmajú pri love dravých rýb odchytených vo voľnej prírode. Výsledkom týchto skúmaní sú nástrahy PowerBait, ktoré vďaka prídavkom aróm a chuťových atraktorov udržia dravú rybu zahryznutú v nástrahe pri zábere až 18-krát dlhšie v porovnaní s gumenými nástrahami bez týchto aditív. Produkty Berkley PowerBait nájdete pritom v takmer všetkých veľkostiach a tvaroch. Extrémne atraktívne nástrahy tak môžete používať na UL prívlač, ale aj lov sumcov, či veľkých dravcov. 

 

Zaujímavými sú aj nástrahy rady GULP!, ktoré sú vytvorené z čisto prírodných materiálov - napríklad kukuričného škrobu. Vďaka tomuto materiálu dokážu pohltiť oveľa viac atraktantov, ktoré uvoľňujú počas lovu do vody a lákajú tak dravce v okolí. Táto technológia prináša niekoľkonásobne lepšie výsledky ako klasické gumené nástrahy a rybári pri použití týchto nástrah dokážu uloviť na jednej vychádzke oveľa viac úlovkov. Bonusom je prírodný materiál, ktorý nie je škodlivý pre ryby ani ich okolie. 

 

Pre lovcov šťúk a veľkých dravcov sú určené produkty Zilla. Ide o rozmerovo väčšie woblery, ktoré sú vyrobené taktiež ekologickým spôsobom - bez pridania olova. Berkley tak dokazuje, že pre nich nie je dôležitá len obchodná stránka portfólia, ale aj jeho dopad na prostredie a prírodu. 


Všetky spomenuté produkty, ako aj ďalšie produkty značiek Berkley, Abu Garcia, Penn, Mitchell, či Spiderwire nájdete aj v portfóliu obchodu Rybárske potreby RYBA a aj priamo na predajni v Trnave. Neváhajte sa zastaviť a presvedčiť sa o ich kvalite naživo. Naši zamestnanci vám radi poradia s výberom tej správnej rybárskej výbavy.
COPYRIGHT © 2022 Rybárske potreby Ryba