Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Jedálenská taška CamoCODE

 

V tomto mojom príspevku, by som na skok odbočil od úlovkov a rád by som vám priblížil, opísal jedálenskú tašku CamoCODE od značky Mivardi.

 

Nie som človek, ktorý by si zakladal na luxusnom vybavení a v prípade prenosu potravín som používal rôzne alternatívy prepravy. Konzervy a všelijaké iné nádoby na koreniny, cukor, čaje, lyžičky, poháre a ostatné som prepravoval v bedničke na ovocie.

 

Čerstvé kúpené potraviny a rohlíky, salámy, zeleninu, jogurty putovali do ruksaku.V bedničke bol neporiadok a často krát som zabudol niečo potrebné k stolovaniu. Na výstavách mi táto jedálenská taška ihneď padla do oka. Vravel som si, že všetko potrebné na stravovanie v prírode by som mal pekne uložené, zorganizované po ruke a ešte k tomu ochránené voči vonkajšej teplote. To bol hlavný dôvod jej objednania.

 


Prepravná jedálenská taška je v dizajnovom prevedení camo code, čo znamená že sa jedná o prevedenie digitálneho kamuflážovania. Jej celkový rozmer je 50 x 35 x 35 centimetrov. Taška je vyrobená z veľmi kvalitného, odolného, nepremokavého a umývateľného materiálu. Spodná časť tašky je pogumovaná, takže ju môžete položiť aj do mokrého terénu. Rozmery sú prispôsobené tak aby sa taška pohodlne vošla pod lehátko.

 

Jej kompletný vnútorný priestor je polstrovaný a vyrobený z termo izolačného materiálu s ochranou vystuženou hliníkovou fóliou. Tento materiál je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu, umývateľný a zaručuje vynikajúce termoizolačné vlastnosti.

 

Na oboch bočných stranách tašky sú vrecká s rozmermi 23 x 17 cm. Ja ich používam napríklad na nosenie hranatých konzerv s rybičkami. Prednú časť tvorí veľké vrecko, v ktorom sa nachádza všetko potrebné čo k stolovaniu v prírode potrebujete.

 

Začnem od najdôležitejšieho a tým je otvárač na víno a pivko. Ďalej sa tu nachádzajú dva kusy príborového nožu a dve vidličky, dve veľké lyžice, dve malé lyžice na kávu bežných štandardných rozmerov. Jeden ostrý vrúbkovaný nôž na chlieb.

 

Z riadu sú to dva plytké zelené plastové taniere s priemerom 22,5 cm. Jedna krájacia doska 14 x 24 cm a dve jemné zelené froté utierky na utieranie riadu či na ruky. Súčasťou sady sú dva dvoj plášťové hrnčeky na kávu a dve dózy na soľ a cukor, prípadne iné koreniny.

 

Dózy sú šróbovateľné so silikónovým tesnením čo zaručí dokonalé utesnenie. Každý kus súpravy má vlastnú prepážku uchytenia. Na veku a každom vrecku sa nachádza ju dva kvalitné pogumované zipsy. Zipsy sú jemno konštruované, vďaka čomu je zaručený hladký chod bežca a uzatváranie vreciek.

 

Všetky uzatvárateľné vrecká sú po obvode oválne, čím sa dosiahne plynulý chod otvárania a zatvárania. Vrecká sa dajú rozopnúť až po samý spodný okraj z každej strany zvlášť. Popruhy na nosenie v ruke sa dajú zopnúť suchým zipsom.

 

K noseniu na pleci je určený nastaviteľný popruh s ergonomickou ochranou, čo prispieva opäť k pohodliu nosenia a k ochrane ramena. Popruh sa upína pevnostnými karabínkami na bočných okrajoch tašky. Popruh je dlhý 55cm a predĺžiť sa dá až na 110 cm.

 


Bol som veľmi prekvapený koľko toho sa dá do tejto tašky zložiť, keď som rozložil všetok môj nákup na stôl. Táto taška Mivardi CamoCode splnila všetky moje očakávania. Je moderná, luxusná praktická a veľmi kvalitné prevedená. Skrátka jedným slovom topka.

 

Nosenie jedál a stolovanie býva zorganizované a tak som si to vždy predstavoval. So želaním všetkého dobrého sa s vami lúčim a pri príprave jedál a k pohodlnému stolovaniu dobrú chuť.

 


Jaro
COPYRIGHT © 2022 Rybárske potreby Ryba