Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE

.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Archív správ

Týždeň s Admiral Boats!

 


Značka Admiral Boats predstavuje sériu extrémne stabilných rybárskych člnov určených hlavne na použitie s motormi rôznych druhov na veľké revíry. 


Naším zákazníkom chceme priniesť vždy zaujímavé a cenovo výhodné ponuky. Mnohí z vás si priali čln Admiral. 


Vypočuli sme vás a práve preto vám prinášame časovo obmedzenú akciu na všetky rybárske člny ADMIRAL BOATS.


Špeciálne ceny platia do nedele 12.8.2018 do 23:59 hod. 
Nezmeškajte to a spravte si krajšie leto! Posuňte vaše rybárske výpravy o level vyššie!


Obrovskou výhodou týchto člnov ADMIRAL je pevná podlaha s protišmykovou úpravou a nafukovací kýl, ktorý výrazne spevňuje čln, mimoriadne zlepšuje jazdné vlastnosti, zvyšuje celkovú stabilitu a dáva rybárovi pocit istoty v každej situácii. Pevnú podlahu je možné veľmi jednoducho a bez väčších problémov zložiť v priebehu niekoľkých minút. Člny Admiral vynikajú predovšetkým progresívnym inovatívnym dizajnom, nadštandardnou konštrukciou člnov, ktorá v sebe spája dlhoročné skúsenosti a prvotriedne originálne päťvrstvové materiály Mehler Valmex PVC®. Jednou z najväčších výhod týchto člnov je diametrálne odlišná konštrukcia, vďaka ktorej sú plaváky člnov inak rozložené a zabezpečujú tak extra vysokú nosnosť, stabilitu a bezpečnosť pre pasažierov. I napriek nízkej cene získavate prvotriednu kvalitu, na ktorú sa môže vždy spoľahnúť.
 
COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba