Shimano Navijak Stradic XGFK - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
.
Bleskový výpredaj Darčekové poukazy tipy na darček Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Všetko OK.

, 19.09.2019

Veľmi kvalitny obchod a rýchle dodanie bez problémov môžem odporučiť každému.

, 15.09.2019

rýchle doručenie objednaného tovaru

, 13.09.2019

Po objednaní som tovar obdržal na druhý deň. Super rýchlosť.

, 13.09.2019
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Rybárske navijaky / predná brzda

> > Navijak Stradic XGFK

ZĽAVA -18.79€
video o produkte

Shimano - Navijak Stradic XGFK - predná brzda

Extrémne odolná prevodovka Hagane v navijaku Stradic FK ponúka jedinečnú účinnosť a pevnosť.
Tuhé telo z kompozitu XGT-7 a hliníku vytvára dokonalú ochranu a oporu uloženia prevodovky X-Ship.
Vďaka novej technológii X-Ship pracuje prevodový mechnizmus s úžasnou ľahkosťou aj v extrémnych situáciach.
Zapúzdrené ložiská S A-RB pracujú úplne hladko a prispievajú k vysokej účinnosti prevodov.
Vodotesná brzda umožňuje presné nastavenie.
Technológia Rigid Support Drag eliminuje výchylenia cievky pri nastavení brzdy na najnižšiu úroveň.
Upevnenie kľučky minimalizuje straty energie pri navíjaní, pretože udržuje priamy kontakt s prevodovkou.
Jednodielny kovaný preklápač usmerňuje chod vlasca a Power Roller znižuje riziko poškodenia vlasca, alebo jeho zamotanie.
Stradic FK ustúpil od svojej ikonickej bielej farby a teraz prichádza na trh ako znovuzrodený nový navijak, ale technicky a vzhľadovo dokonalejší.

- zapúzdrené nerezové ložiská S A-RB
- telo z tlakovo liateho hliníku a kompozitu XGT-7
- jednoduchá hliníková CNC kľučka
- jednodielny preklápač
- cievka z hliníku kovaného za studena
- vodotesná brzda
KGN Hagane Gear - Presná prevodovka Hagane je neuveriteľne pevná a odolná. Výroba navijakov programu Hagane využíva jedinečnú Shimano technológiu z odborov metalurgie a obrábania, ktoré sú odrazom dlhoročného vlastného výboja.

X-Ship - Pastorok prevodu je na oboch koncoch uložený v SA-RB ložiskách. Vďaka tomu ponúka superhladký chod a vysokú odolnosť proti korózií. Hnacie koleso veľkého priemeru prenáša výkon na pastorok. Výsledkom je hladký chod aj pri extrémnom zaťažení.

KGN Body Hagane - Veľmi kompaktné pevné telo Hagane chráni prevodovku pri veľkom zaťažení a nárazoch.

Coreprotect - Tento koncept zabezpečuje vodeodolnosť navijaku bez obmedzenia chodu a rotácie. Zahŕňa zabezpečenie vodeodolnosti brzdy, tela, kde bolo použitých až 12 rôznych tesnení a roľničky, ktorá je hermeticky uzavretá a nevyžaduje žiadne mazanie behom pravidelnej údržby.

G Free Body - konštrukčné riešenie pri ktorom je posunuté ťažisko navijaku bližšie k osi prútu. Celý oscilačný mechanizmus hriadela šneku, ktorý zabezpečuje pohyb cievky je posunutý o 19mm smerom k päte navijaku.

XGT-7 - moderný kompozitový materiál, ktorý zabezpečuje, že telo navijaku je pevné a ľahké. Redukuje riziko tvarových deformácií pri silnom zaťažení.

AR-C Spool - Rovnako pevná ale o 12% ľahšia cievka s novou konštrukciou s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.
Hliníkové cievky kované za studena. Procesom kovania za studena je možné vytvoriť odľahčenú cievku s vyššou materiálovou pevnosťou a väčšou odolnosťou proti oderu a poškodeniu.

Aero Wrap II – Znížením vnútorného trenia sa podarilo posunúť systém navíjania takmer k dokonalosti a k zvýšenej efektivite. Tesné paralelné náviny v kombinácií s dvoma rýchlosťami oscilácie umožňujú hladšie a dlhšie náhody.

Rigid Support Drag – Brzda novej konštrukcie, ktorá eliminuje výkyvy cievky aj pri nízkych nastaveniach brzdy. Pri akejkoľvek citlivosti nastavenia brzdy sa cievka nebude kývať. Výsledkom je neuveriteľne hladký chod brzdy, dokonca aj pri nastavení naozaj extrémne nízkej citlivosti.

S AR-B - Zapúzdrené nerezové guličkové ložiská, ktoré prešli špeciálnym tepelným spracovaním a prinášajú vyššiu pevnosť a vysokú odolnosť proti korózii. Toto špeciálne konštruované guličkové ložisko je osadené špeciálnym krytom, ktorý ho chráni pred pieskom, soľou alebo prachom.
10 - násobne vyššia životnosť ako bežné nerezové guličkové ložiská.

One-piece Bail - Preklápač z jedného kusu drôtu nemá kritickú medzeru pre nežiadúce zaseknutie sa vlasca, znižuje trenie a umožňuje vlascu dostať sa rýchlejšie na roľničku.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Floating Shaft II – Kritickým trecím miestom väčšiny navijakov s pevnou cievkou je plocha styku hriadeľa cievky a pastorku. Konštruktéri spoločnosti Shimano riešili prevod minimalizáciou styčnej plochy pri kontakte oboch povrchov a uložením oboch koncov hriadeľa do ložisiek. Výsledné technické prevedenie umožňuje plávajúce uloženie hriadeľa, ktoré významne zlepšuje hladký chod a predlžuje životnosť prevodu.

Vodotesná brzda - Použitím gumových tesnení je brzda chránená proti vniku prachu, piesku a vody.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

Hyper Gear – Jemnomechanická hlavná prevodovka prenáša väčší krútiaci moment z kľučky na rotujúcu cievku. Vďaka malým toleranciám v prevodoch prenáša väčší krútiaci moment s nutnosťou použitia menšej sily. Znižuje sa aj opotrebenie jednotlivých súčastí prevodu. S úžasnou účinnosťou prevodu 90,3% sa budete cítiť nielen skvelo, ale budete si aj po rokoch vychutnávať potešenie z tichého chodu.

CF Aluminium Cold Forged Spool - Hliníkové cievky kované za studena. Procesom kovania za studena je možné vytvoriť odľahčenú cievku s vyššou materiálovou pevnosťou a väčšou odolnosťou proti oderu a poškodeniu.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.


 • Navijak Stradic FK 4000 XGFK
     môže byť u Vás: 25.09.2019   
  skladom: 1 ks (TT: 1)
  Kapacita (m/mm): 180 / 0,30
  Počet ložísk: 6+1
  Prevodový pomer: 6,2:1
  Váha (g): 280
  Veľkosť cievky: 4000
  Návin na jedno otočenie kľučkou (cm): 99
  štandardná cena: € 187.90
  Vaša eShop cena: € 169.11
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkeo doprave zadarmo
Shimano
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic XGFK / Rybárske navijaky / predná brzda
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2019 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×