Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Rýchlosť, dostupnosť

, 19.01.2021

Rýchlosť

, 19.01.2021

bezkonkurenčné ceny

, 18.01.2021

Spokojný

, 17.01.2021
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Bivaky a dáždniky / bivaky

> > Bivak Titan T3 MK2

ZĽAVA -100.00€

NASH - Bivak Titan T3 MK2 - bivaky

Legenda vo forme bivaku s tým najkvalitnejším plášťom a najstabilnejšou konštrukciou teraz prichádza v novej opäť vylepšenej verzií, s novou stredovou rozpernou tyčou, ktorá je tvarovaná do trojuholníka tak, aby zabezpečila rýchly odtok vody čím sa znižuje zachytávanie vody po daždi a tvorenie tzv. jazierka.

Samozrejmosťou je vnútorná sieťovaná spálňa už v základnom balení, čo ocenia hlavne európsky rybári stretávajúci sa s veľkým množstvom hmyzu a hlodavcov. Vnútorná kapsula vám tiež vo veľkých teplách zaistí príjemnejšiu teplotu v bivaku a naopak pri daždi alebo chladnom počasí znižuje úroveň kondenzácie vody na vnútorných stenách. Riešenie pre ozajstných profesionálov s veľmi kvalitným materiálom Aqua Sense Hydra, ktorý má 5000 mm vodný stĺpec a skvelú parapriepustnosť. Vylepšený stredový blok, ktorý má nižšiu váhu, zvyšuje stabilitu a uľahčuje stavanie bivaku.

Nový plochý design zadnej steny umožňuje posunúť si lehátko úplne dozadu a tým získate viac priestoru. Predné rebrá sú pretiahnuté, čím vznikol ochranný šilt proti zlému počasiu. Predný panel je možné kompletne celý odopnúť. Nový design uchytenia nôh do plášťa umožňuje stabilné postavenie bez nutnosti napínacích popruhov. Okrajový lem s vyvýšeným okrajom pre dokonalý odtok vody. Jednoduchšie uchytenie predných rebier konštrukcie do nových klobúčikov. Búrkové tyče vyzdvihujú priamo šilt bivaku, čím zvyšujú stabilitu. Háčik pre zavesnie priamo v strede bivaku. Dva popruhy na uchytenie udíc. Dvere je možné otvoriť aj z vrchnej časti, takže je zaistená ventilácia aj behom dažďa, kedy Vás chrání šilt. Možnosť použitia PVC okna na dverách (je súčasť balenia). Dve zadné okná s moskytiérou pre dokonalú ventiláciu. Na dverách aj oknách moskytiérové panely. Odolná podlaha s elastickými pútkami pre dokonalé napnutie a prizpôsobenie sa terénu. Dodávané s kotviacimi kolíkmi a inovovanou transportnou taškou s ventilačnými otvormi.

Rozmery: 375x315x175cm

Váha: 23,3kg

Súčasťou balenia nie je hrubá PVC podlaha, ktorá je dostupná samostatne, tenká podlaha je súčasťou spálne.


 • Bivak Titan T3 MK2
     môže byť u Vás: 21.01.2021   
  skladom: 1 ks (TT: 1)
  Dĺžka (cm): 315
  Hmotnosť (kg): 23,3
  Materiál: Aqua Sense Hydra
  Podlaha v balení: kapsula
  Šírka (cm): 370
  Vodeodolnosť (mm): 5000
  Výška (cm): 175
  štandardná cena: € 999.99
  Vaša eShop cena: € 899.99
  cena Nash po registrácii: € 809.99
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
NASH
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Bivak Titan T3 MK2 / Bivaky a dáždniky / bivaky
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×