Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

VÝPREDAJOVÉ CENY PLATIA UŽ LEN

Bivaky a dáždniky / bivaky

> > Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII

ZĽAVA -19.09€

Giants fishing - Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII - bivaky

Ako je už u českej značky Giants Fishing známe, tak za mimoriadne priaznivú cenu získavate kvalitný produkt, ktorý je vysoko funkčný, praktický a bude vás sprevádzať na vašich rybárskych výpravách. Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII disponuje obrovskými prednými ventilačnými oknami s moskytiériou ako aj dvomi na zadnej strane čím bola dosiahnutá maximálna možná ventilácia vzduchu vo vnútri brolly. To výrazne zvyšuje komfort aj počas teplých letných dní a večerov. Predná časť brolly je prevýšená cez vstupný otvor a to preto aby ho lem ochránil pred vetrom a odtekajúcou vodou pri daždi. 

Osvedčený materiál nylon 210D s vodeodolnosťou 5000mm je vyskúšaný stovkami spokojných rybárov a zaručuje komfort a sucho aj pri silnejších dažďoch. Samozrejme všetky švy sú podlepené. Dáždniková konštrukcia je dostatočne pevná a stabilná aj vo vetre a spevníte ju ešte dvomi dlhšími 90-150cm a dvomi kratšími 60-100cm skrutkovacími vidličkami určenými do prednej časti brolly. V balení je taktiež PU podlaha, ktorá sa uchytýva na suché zipsy. Zaujímavosťou je, že podlaha obsahuje gumené logo, ktoré naviguje rybára pre správne umiestnenie vstupu a položenie podlahy v brolly. 

Ďalšími vychytávkami sú dva suché zipsy pre opretie udíc v prednej časti, pevné kolíky v balení, kovové pracky na prichytenie kolíkov, či už spomínaný rozsiahly ventilačný systém brolly. 

Rozmery: 250x260x125 cm

Transportné rozmery: 177x12x15 cm

Váha: 10,6 kg


 • Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII
  skladom: 0 ks
  Dĺžka (cm): 250
  Hmotnosť (kg): 10,6
  Materiál: nylon 210D
  Podlaha v balení: áno
  Šírka (cm): 260
  Transportná dĺžka (cm): 177
  Vodeodolnosť (mm): 5000
  Výška (cm): 125
  štandardná cena: € 190.87
  Vaša eShop cena: € 171.78

  ZISTIŤ TERMÍN DODANIA
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Giants fishing
Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII / Bivaky a dáždniky / bivaky
 
Brolly Umbrella Exclusive 60 MKII / Bivaky a dáždniky / bivaky
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2022 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×