Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Tovar mi bol ako vždy doručený kvalitne a včas, bol odoslaný v najskoršom možnom čase, o čom som bola aj dostatočne informovaná. Určite aj v budúcnosti rada využijem služby tohto obchodu.

, 29.09.2020

Tovar objednaný 17 a dopravaca sa ospravedlnoval, že 18 mi to nemohol doručit nakoĺko v našej obci boli cyklistické preteky Okolo Slovenska. Maximálna spokojnosť.

, 28.09.2020

, 26.09.2020

....

, 25.09.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Boilies komponenty / boilies mixy

> > Add´It Base Mix 50/50 1kg

AKCIA -10%

Starbaits - Add´It Base Mix 50/50 1kg - boilies mixy

Add´it mix starbaits vám umožní obohatiť a prispôsobiť svoju vlastnú boilie zmes. Všetky doplnkové mixy boli vyvinuté a rozsiahle testované pomocou starších členov tímu. Na zabezpečenie najlepších možných výsledkov sú tieto zmesi vyrobené z vysoko kvalitnej suroviny a majú prospech z procesu výroby za studena, ktorý zachováva všetky vnútorné vlastnosti výrobku. Zmesy Starbuits add´it robia vaše boilies ľahšie s dokonalou konzistenciou.


  • Add´It Base Mix 50/50 1kg
    Hmotnosť (kg): 1
    štandardná cena: € 7.25
    Vaša eShop cena: € 6.53
    Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Starbaits
Add´It Base Mix 50/50 1kg / Boilies komponenty / boilies mixy
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×