Century CQ Close Quarter - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu VÝBER TOP PRODUKTOV
.
Zimný výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Jednoduche objednavanie, prijemni predavaci v obchode. Tovar bol kvalitny, vzhlad presne ako na obrazku.

, 18.02.2020

Siroky vyber Seriozne jednanie Top kvalita

, 17.02.2020

Rýchlosť

, 16.02.2020

ochotný personál

, 11.02.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice

ZĽAVA -38.78€
video o produkte

Century - CQ Close Quarter - kaprové 2-dielne udice

Exkluzívna séria prútov určená hlavne na malé revíry, kde potrebujete dosiahnuť veľkú silu pri udržaní ryby, ale zároveň dostatočnú citlivosť pri zdolávaní. Modely v dĺžke 9ft (270cm) sú vyrobené v unikátnom trojdielnom prevedení a model 11ft (330cm) je vyrobený v dvojdielnom prevedení. Tieto prúty sú určené hlavne rybárom, ktorých najväčšou požiadavkou je dokonalá mobilita na brehu. Iba s týmito prútmi sa dokážete schovať aj pod prevesené kríky či predrať v absolútne zarastenom brehu. Úplným zážitkom je lov s týmito prútmi z lode, kde vďaka ich malej dĺžke dosiahnete maximálnu variabilitu a dokonalú manipuláciu na malom priestore. Ako je u značky Century známe tak aj tieto modely sú kompletne vyrábané v Anglicku pričom pri ich výrobe boli použité unikátne Century technológie vrátane jedinečnej Autoclave Technology, ktorá zabezpečuje maximálnu hustotu blanku a dokonalé prepojenie uhlíkových vlákien so spájajúcou živicou.

Trojdielne modely boli unikátne vyrobené bez predchádzajúcej predlohy, no bez problémov sa môžete na ne spoľahnúť ako keby ste lovili na svoje klasické 12ft prúty. Akcia blanku plynulo prechádza zo špice do strednej časti. Pri silnejšom zaťažení sa postupne uvoľňuje sila rukoväte a vďaka špeciálnemu zosilneniu jointovej spojky medzi strednou a spodnou časťou sa prút dokáže v maximálnom zaťažení ohnúť do plnej paraboly. Vďaka tejto spojke sa nemusíte báť poriadne sa oprieť do prútu aj pri nahadzovaní. Prúty sú osadené pomerne veľkými siedmymi Century SiC očkami pričom prvé očko na špici má priemer až 16mm, takže aj na silno zarastených revíroch vám cez toto prvé očko prejdú rôzne zachytané nečistoty na vlasci.

Dvojdielny model v dĺžke 11ft vychádza z legendárneho blanku série Fat Boy Slim, ktorý má výraznú zdolávaciu akciu. Oproti originálnej sérii FBS sa model CQ vyznačuje upravenou akciou, ktorá sa viac koncentruje do špice prúta. I napriek tomu sa však môžete spoľahnúť na silu blanku ako pri zdolávaní tak aj pri nahadzovaní. Výbornej zdolávacej akcii pomáha aj šesť originálnych Century SiC očiek.


 • CQ 11ft 2,75lb Close Quarter 2-diel
  Dĺžka (cm): 330
  Počet dielov: 2
  Priemer prvého očka od navijaka (mm): 30
  Záťaž (lb): 2,75
  štandardná cena: € 387.78
  Vaša eShop cena: € 349.00
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Century
CQ Close Quarter / Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice
 
CQ Close Quarter / Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice
 
CQ Close Quarter / Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice
 
CQ Close Quarter / Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice
 
CQ Close Quarter / Rybárske udice / prúty / kaprové 2-dielne udice
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×