Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Tovar mi bol ako vždy doručený kvalitne a včas, bol odoslaný v najskoršom možnom čase, o čom som bola aj dostatočne informovaná. Určite aj v budúcnosti rada využijem služby tohto obchodu.

, 29.09.2020

Tovar objednaný 17 a dopravaca sa ospravedlnoval, že 18 mi to nemohol doručit nakoĺko v našej obci boli cyklistické preteky Okolo Slovenska. Maximálna spokojnosť.

, 28.09.2020

, 26.09.2020

....

, 25.09.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Boilies, pelety a dipy / pelety

> > Pelety Tubifex Jeseter 3l Vedro

AKCIA -10%

Pelety Tubifex Jeseter 3l Vedro - pelety

Prvotriedne kompletné krmivo v tvare potápavých peletiek s priemerom 2mm v praktickom 3l vedre, ktoré sú určené pre dlhodobé kŕmenie špeciálne jeseterov a iných jazierkových rýb v domácom jazierku. Základom sú živočíšne bielkoviny a vitamíny, potrebné živiny a tuky. Peletky sa potápajú na dno, preto kŕmenie realizujte menšími dávkami niekoľko krát za deň. Nasypte však maximálne také množstvo, ktoré sú schopné ryby zjesť v priebehu 4-5 minút. Váha je cca 2kg.


 • Pelety Tubifex Jeseter 3l Vedro
     môže byť u Vás: 02.10.2020   
  skladom: >5 ks (TT: >5)
  Priemer (mm): 2
  Typ: potápavý
  Váha (g): 2
  štandardná cena: € 11.90
  Vaša eShop cena: € 10.71
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Ostatní
Pelety Tubifex Jeseter 3l Vedro / Boilies, pelety a dipy / pelety
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×