Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Tovar mi bol ako vždy doručený kvalitne a včas, bol odoslaný v najskoršom možnom čase, o čom som bola aj dostatočne informovaná. Určite aj v budúcnosti rada využijem služby tohto obchodu.

, 29.09.2020

Tovar objednaný 17 a dopravaca sa ospravedlnoval, že 18 mi to nemohol doručit nakoĺko v našej obci boli cyklistické preteky Okolo Slovenska. Maximálna spokojnosť.

, 28.09.2020

, 26.09.2020

....

, 25.09.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Stojany na udice / kaprárske stojany

> > Stojan Neo Giant Rod Pod

ZĽAVA -9.49€

Carp Expert - Stojan Neo Giant Rod Pod - kaprárske stojany

Robustný a spoľahlivý stojan, na ktorý je možné uložiť celkovo až 4 prúty. Stojan Neo Giant Rod Pod je mimoriadne variabilný a dokážete ho prispôsobiť do každej situácie. Vďaka jedinečnému systému upevňovania nôh pomocou silnej matice na hlavnej osi stojana, dokážete nastaviť nohy do každej polohy a pevne ich upevniť. Takto si môžete nastaviť stojan buď do vodorovnej polohy alebo aj do vysokej pozície. Stredová časť sa dá taktiež nastaviť podľa potreby jednoduchým povolením silných matíc. Hrazdy je možné nastaviť aj výškovo čím opäť stojan získava výhodu pred ostatnými modelmi. Výškovo nastaviteľné sú tiež všetky štyri nohy a to dokonca až do dvoch úrovní. Na konštrukcii stojana sa nachádzajú klipy kde sa prichytia všetky časti stojana po rozložení čím vzniknú veľmi kompaktné transportné rozmery. Samozrejmosťou je prepravný obal v cene.


 • Stojan Neo Giant Rod Pod
     môže byť u Vás: 01.10.2020   
  skladom: 1 ks (TT: 1)
  Hmotnosť (kg): 4,6
  Počet prútov na uloženie: 4
  Prepravný obal (áno / nie): áno
  Šírka (cm): 82-112
  štandardná cena: € 94.90
  Vaša eShop cena: € 85.41
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Carp Expert
Stojan Neo Giant Rod Pod / Stojany na udice / kaprárske stojany
 
Stojan Neo Giant Rod Pod / Stojany na udice / kaprárske stojany
 
Stojan Neo Giant Rod Pod / Stojany na udice / kaprárske stojany
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×