Shimano Navijak Stradic C14+ - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
.
Bleskový výpredaj Darčekové poukazy tipy na darček Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Všetko OK.

, 19.09.2019

Veľmi kvalitny obchod a rýchle dodanie bez problémov môžem odporučiť každému.

, 15.09.2019

rýchle doručenie objednaného tovaru

, 13.09.2019

Po objednaní som tovar obdržal na druhý deň. Super rýchlosť.

, 13.09.2019
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Rybárske navijaky / predná brzda

> > Navijak Stradic C14+

ZĽAVA -25.00€
video o produkte

Shimano - Navijak Stradic C14+ - predná brzda

Stradic CI4+ je perfektný navijak pre moderné ľahké prúty.
Najnovšia verzia obľúbeného navijaku Stradic CI4+ FB programu Lightweight series opäť posúva hranice v konštrukcii ľahkých navijakov strednej cenovej kategórie.
Rotor Magnumlite vyrazne vylepšuje celkové chovanie, ktoré ocenia rybári, ktorí očakávajú najvyššiu možnú citlivosť a reakciu.
Tento prvotriedny naviják ponúka ľahké a dokonale vyvážené telo G Free z kompozitu CI4+, výkonnú prevodovku Hagane s uložením X-Ship a systém Coreprotect na ochranu tela proti vode.
Produktová rada obsahuje najobľúbenejšie veľkosti od tých najmenších a najľahších navijakov až po stredné veľkosti so štandardným ale aj extremne vysokým prevodom.
Stradic CI4+ má prepracovaný tvar matice prednej brzdy, ktorá pri zdolávaní rýb umožňuje ľahšie nastavenie brzdy.
Navijak je ideálny na prívlač a rybolov s ľahkou šnúrou či vlascom ale je vhodný aj na morský rybolov.

- zapúzdrené nerezové ložiská S A-RB
- telo z moderného kompozitu CI4+
- jednoduchá hliníková CNC kľučka
- jednodielny preklápač z titanu
- cievka z hliníku kovaného za studena
- vodotesná brzda
KGN Hagane Gear - Presná prevodovka Hagane je neuveriteľne pevná a odolná. Výroba navijakov programu Hagane využíva jedinečnú Shimano technológiu z odborov metalurgie a obrábania, ktoré sú odrazom dlhoročného vlastného výboja.

MGL Rotor - Nová konštrukcia rotoru Magnumlite prináša neuveriteľnú ľahkosť jeho rotácie. Prierez rotoru je teraz asymetrický. Mechanizmus preklápača bol presunutý na protiľahlú stranu, čo zlepšuje nielen vyváženie rotoru ale v kombi ácii s ľahšou rolničkou, titánovým preklápačom a optimálnou voľbou hrúbky materiálu rotoru s aznížil o 14% zotrvačný moment pohyblivých častí navijaku.
Nový rotor priniesol taktiež vyššiu odolnosť proti deformácii a lepšiu celkovú pevnosť o 30%.

Coreprotect - Tento koncept zabezpečuje vodeodolnosť navijaku bez obmedzenia chodu a rotácie. Zahŕňa zabezpečenie vodeodolnosti brzdy, tela, kde bolo použitých až 12 rôznych tesnení a roľničky, ktorá je hermeticky uzavretá a nevyžaduje žiadne mazanie behom pravidelnej údržby.

G Free Body - konštrukčné riešenie pri ktorom je posunuté ťažisko navijaku bližšie k osi prútu. Celý oscilačný mechanizmus hriadela šneku, ktorý zabezpečuje pohyb cievky je posunutý o 19mm smerom k päte navijaku.

CI4 + - je zdokonalený vysoko technologicky náročný materiál, ktorý má 2,5 x zvýšenú pevnosť ako doposiaľ používaný materiál CI4. Tento materiál je využívaný pri určitých modeloch navijakov Shimano pretože je ľahší.
Jeho použitím pri výrobe tela a rotoru sa výrazne zlepšuje účinnosť navijaku a rastie tuhosť konštrukcie.
S tuhším telom dochádza k menšiemu opotrebeniu vnútorných súčiastok.
Práve tuhosť hlavných súčiastok chráni uloženie jednotlivých prvkov pred poškodením a ohybovými deformáciami pri silnom namáhaní cievky.

X-Ship - Pastorok prevodu je na oboch koncoch uložený v S-ARB ložiskách. Vďaka tomu ponúka superhladký chod a vysokú odolnosť proti korózií. Hnacie kolo veľkého priemeru prenáša výkon do pastorku. Výsledkom je hladké navíjanie s vyšším výkonom.

S AR-B - Špeciálne konštruované guličkové ložisko s vysokou odolnosťou voči korózií je osadené špeciálnym krytom, ktorý ho chráni pred pieskom, soľou alebo prachom.

CF Aluminium Cold Forged Spool - hliníkové cievky kované za studena. Procesom kovania za studena je možné vytvoriť odľahčenú cievku s vyššou materiálovou pevnosťou a väčšou odolnosťou proti oderu a poškodeniu.

One-piece Bail - Preklápač z jedného kusu drôtu nemá kritickú medzeru pre nežiadúce zaseknutie sa vlasca, znižuje trenie a umožňuje vlascu dostať sa rýchlejšie na roľničku.

Aero Wrap II – Znížením vnútorného trenia sa podarilo posunúť systém navíjania takmer k dokonalosti a k zvýšenej efektivite. Tesné paralelné náviny v kombinácií s dvoma rýchlosťami oscilácie umožňujú hladšie a dlhšie náhody.

AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Floating Shaft II – Kritickým trecím miestom väčšiny navijakov s pevnou cievkou je plocha styku hriadeľa cievky a pastorku. Konštruktéri spoločnosti Shimano riešili prevod minimalizáciou styčnej plochy pri kontakte oboch povrchov a uložením oboch koncov hriadeľa do ložisiek. Výsledné technické prevedenie umožňuje plávajúce uloženie hriadeľa, ktoré významne zlepšuje hladký chod a predlžuje životnosť prevodu.

Rigid Support Drag – Brzda novej konštrukcie, ktorá eliminuje výkyvy cievky aj pri nízkych nastaveniach brzdy. Pri akejkoľvek citlivosti nastavenia brzdy sa cievka nebude kývať. Výsledkom je neuveriteľne hladký chod brzdy, dokonca aj pri nastavení naozaj extrémne nízkej citlivosti.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.

Vodotesná brzda - Použitím gumových tesnení je brzda chránená proti vniku prachu, piesku a vody.


 • Navijak Stradic C14+ 2500 FB
     môže byť u Vás: 25.09.2019   
  skladom: 3 ks (TT: 3)
  Kapacita (m/mm): 290/18
  Počet ložísk: 6+1
  Prevodový pomer: 5,0:1
  Váha (g): 190
  Veľkosť cievky: 2500
  pôvodná cena: € 182.9
  štandardná cena: € 179.90
  Vaša eShop cena: € 161.91
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkeo doprave zadarmo
 • Navijak Stradic C14+ 4000 XGFB
  Kapacita (m/mm): 180 / 0,30
  Počet ložísk: 6+1
  Prevodový pomer: 6,2:1
  Váha (g): 230
  Veľkosť cievky: 4000
  Návin na jedno otočenie kľučkou (cm): 99
  pôvodná cena: € 199.9
  štandardná cena: € 194.33
  Vaša eShop cena: € 174.90
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkeo doprave zadarmo
 • Navijak Stradic C14+ 1000 FB
  Kapacita (m/mm): 140 / 0,20
  Počet ložísk: 6 +1
  Prevodový pomer: 5,0:1
  Váha (g): 160
  Veľkosť cievky: 100
  Návin na jedno otočenie kľučkou (cm): 66
  štandardná cena: € 199.89
  Vaša eShop cena: € 179.90
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkeo doprave zadarmo
 • Stradic C14+ C3000 FB
      momentálne nie je v ponuke    
  Kapacita (m/mm): 210 / 0,25
  Počet ložísk: 6+1
  Prevodový pomer: 5,0:1
  Veľkosť cievky: 3000
  Kapacita (mm/m): 210 / 0,25
  Prevod: 5,0:1
  Veľkosť: 3000
Shimano
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 
Navijak Stradic C14+ / Rybárske navijaky / predná brzda
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2019 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×