Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS

> > Sonar HELIX 7x Chirp MSI GPS G3 + AutoChart

ZĽAVA -99.10€
video o produkte

Humminbird - Sonar HELIX 7x Chirp MSI GPS G3 + AutoChart - sonary s GPS

Skvelá a spoľahlivá rada sonarov HELIX tretej generácie série 7 s uhlopriečkou až 17,8cm.
Modely radu HELIX 7 sú vybavené sondou Dual Spectrum CHIRP, MEGA SI, MEGA DI vykresľovaním, GPS, vstavanou mapou Humminbird Basemap a prograom AutChart Live, ktorý vám pribalíme úplne ZDARMA. Vďaka tomuto programu môžete spájať vykresľovanie do svojich vlastných unikátnych máp.

Sú teda vernou a dôstojnou obdobou väčších modelov vyšších tried. Širokouhlé zobrazenie displeja ponúka dostačujúci pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou. Vďaka CHIRP reálnemu vykresľovaniu dna máte naozaj vynikajúci prehľad čo sa deje pod hladinou a ako vyzerá reliéf dna. Vďaka Mega SI (side imaging) dokážete vidieť aj reliéf dna nie len pod člnom ale aj po obidvoch stranách lode. Oveľa rýchlejšie tak dokážete lokalizovať hranu či inú zaujímavú prekážku. Tú si viete hneď uložiť do pamäte pomocou vstavaného GPS či nahrať si celú trasu.

Dĺžka uhlopriečky je 178mm. Sonar má farebný displej typu TFT s 16bitovú škálu farieb. Sonar má sonduDual Spectrum CHIRP, MEGA DI, MEGA SI, s frekvenciou Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200) kHz. Možnosť merať teplotu a rychlosť pomocou GPS. Jednoduché používanie aj v noci keďže má LED podsvietený displej a tak isto je aj vodeodolný. Sonarová sonda sa dá upevniť na zrkadlo člnu. Typ sondy je XNT 9 HW MSI 150 T. Sonar má napájacie napätie 10.8-20 V DC s príkonom 800 mA.


 • Sonar HELIX 7x Chirp MSI GPS G3 + AutoChart
  skladom: 0 ks
  Rozmery (cm): 26,8x14,7x9,4
  pôvodná cena: € 989
  štandardná cena: € 988.78
  Vaša eShop cena: € 889.90
  ZĽAVA -99.10€
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Humminbird
Sonar HELIX 7x Chirp MSI GPS G3 + AutoChart / Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS
 
Sonar HELIX 7x Chirp MSI GPS G3 + AutoChart / Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×