Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS

> > Sonar HELIX 7x Chirp MDI GPS G3

ZĽAVA -156.00€
video o produkte

Humminbird - Sonar HELIX 7x Chirp MDI GPS G3 - sonary s GPS

Skvelá a spoľahlivá rada sonarov HELIX tretej generácie série 7 s uhlopriečkou až 17,8cm.
Modely radu HELIX 7 sú vybavené sondou Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI vykresľovaním, GPS, vstavanou mapou Humminbird Basemap a programom AutoChart Live, ktorý je možné zakúpiť samostatne pričom pri kúpe so sonarom vám poskytneme na Autochart kartu zľavu 50%. Vďaka tomuto programu môžete spájať vykresľovanie do svojich vlastných unikátnych máp.

Sonary Helix 7 sú vernou a dôstojnou obdobou väčších modelov vyšších tried. Širokouhlé zobrazenie displeja ponúka dostačujúci pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou. Vďaka CHIRP reálnemu vykresľovaniu dna máte naozaj vynikajúci prehľad čo sa deje pod hladinou a ako vyzerá reliéf dna. Vďaka Mega DI (mega down imaging) dokážete vidieť reliéf dna pod člnom a vykreslí každý detail ako pri kamere s rozlíšením objektu od 6,35cm. Každé zaujímavé miesto si viete hneď uložiť do pamäte pomocou vstavaného GPS či nahrať si celú trasu.

Dĺžka uhlopriečky je 178mm. Sonar má farebný displej typu TFT s 16bitovú škálu farieb. Sonar má sonduDual Spectrum CHIRP, MEGA DI, s frekvenciou Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200) kHz. Možnosť merať teplotu a rychlosť pomocou GPS. Jednoduché používanie aj v noci keďže má LED podsvietený displej a tak isto je aj vodeodolný. Sonarová sonda sa dá upevniť na zrkadlo člnu. Typ sondy je XNT 9 HW MSI 150 T. Sonar má napájacie napätie 10.8-20 V DC s príkonom 800 mA.


 • Sonar HELIX 7x Chirp MDI GPS G3
  skladom: 0 ks
  Rozmery (cm): 26,8x14,7x9,4
  pôvodná cena: € 815.9
  štandardná cena: € 733.22
  Vaša eShop cena: € 659.90
  ZĽAVA -156.00€
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Humminbird
Sonar HELIX 7x Chirp MDI GPS G3 / Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS
 
Sonar HELIX 7x Chirp MDI GPS G3 / Sonary, GPS a kamery / sonary s GPS
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×