Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Tovar mi bol ako vždy doručený kvalitne a včas, bol odoslaný v najskoršom možnom čase, o čom som bola aj dostatočne informovaná. Určite aj v budúcnosti rada využijem služby tohto obchodu.

, 29.09.2020

Tovar objednaný 17 a dopravaca sa ospravedlnoval, že 18 mi to nemohol doručit nakoĺko v našej obci boli cyklistické preteky Okolo Slovenska. Maximálna spokojnosť.

, 28.09.2020

, 26.09.2020

....

, 25.09.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Bleskový výpredaj

> Čln AM-280T s pevnou podlahou

ZĽAVA -179.10€

Admiral Boats - Čln AM-280T s pevnou podlahou - Bleskový výpredaj

Značka Admiral Boats predstavuje sériu malých rybárskych člnov určených hlavne na menšie revíry či plytšie partie, kam sa bez problémov dostanete vďaka malému ponoru plavákov. Obrovskou výhodou týchto člnov je stredová pevná podlaha s protišmykovou úpravou a s rozmermi 60x80cm, ktorá výrazne spevňuje čln, zvyšuje jeho stabilitu a dáva rybárovi pocit istoty v každej situácii. Pevnú podlahu je možné veľmi jednoducho a bez väčších problémov zložiť v priebehu minúty. Člny Admiral vynikajú predovšetkým progresívnym inovatívnym dizajnom, nadštandardnou konštrukciou člnov, ktorá v sebe spája dlhoročné skúsenosti a prvotriedne originálne päťvrstvové materiály Mehler Valmex PVC®. Jednou z najväčších výhod týchto člnov je diametrálne odlišná konštrukcia, vďaka ktorej sú plaváky člnov inak rozložené a zabezpečujú tak extra vysokú nosnosť, stabilitu a bezpečnosť pre pasažierov. I napriek nízkej cene získavate prvotriednu kvalitu, na ktorú sa môže vždy spoľahnúť.

Dĺžka (cm) 280

Šírka (cm) 142

Dĺžka vnútorného priestoru (cm) 200

Šírka vnútorného priestoru (cm) 55

Priemer plavákov (cm) 40

Počet komôr 2

Maximálna nosnosť (kg) 210

Počet osôb 2

Maximálny výkon motora (hp) 3,5

Celková hmotnosť (kg) 20

Rozmery pevnej podlahy (cm) 60 x 80

Súčasť balenia:

- nafukovací čln

- 2ks veslá

- 2ks lavička (bez podsedákov)

- pumpa

- 1ks pevnej podlahy

- taška na čln

- opravárenská sada

- držiak na motor ZDARMA!

Dostupné farby člnov: tmavo šedá


Aké sú rozdiely medzi člnmi Admiral a konkurenčnými člnmi? Nemecký materiál Valmex Mehler Original - tento materiál nemajú žiadne člny v podobnej cenovej kategórii. Materiál Valmex je zárukou maximálnej spoľahlivosti a životnosti! Vnútorné prepážky v plavákoch člnov. Tieto unikátne prepážky zabraňujú rýchlemu vyfúknutiu člnov pri poškodení alebo roztrhnutí a tým maximálne chránia pasažierov! Všetky doplnkové súčiastky člnov sú vyrobené z mäkčených plastov takže napríklad úchyty na prenos člnov netlačia a nerežú ruky, ale sú príjemné na dotyk a poddajné! Všetky modely so zadným čelom majú nafukovací kýl a pevnú podlahu. Konkurenčné člny v podobnej cene nafukovacie kýly nemajú! Nafukovacie kýly pomáhajú správnemu smerovaniu člna a zvyšujú jeho jazdné vlastnosti a stabilitu! Označenia na podlahe a taktiež logo Admiral je gravírované do dosiek (nie lepené nálepkami ako konkurenčné člny). Modely so zadným čelom majú priamo na zadnej doske pomocné úchyty či už na kotvu alebo na pripevnenie sondy sonaru.


 • Čln AM-280T s pevnou podlahou - výstavný kus
     môže byť u Vás: 01.10.2020   
  skladom: 1 ks (TT: 1)
  Dĺžka (cm): 280
  Hmotnosť (kg): 20
  Maximálny počet osôb: 2
  Motor max. (hp): 3,5
  Nosnosť (kg): 210
  Počet komôr: 2
  Počet lavičiek: 2
  Podlaha: pevná
  Šírka (cm): 142
  Priemer plavákov (cm): 40
  pôvodná cena: € 479
  štandardná cena: € 333.22
  Vaša eShop cena: € 299.90
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Admiral Boats
Čln AM-280T s pevnou podlahou / Bleskový výpredaj
 
Čln AM-280T s pevnou podlahou / Bleskový výpredaj
 
Čln AM-280T s pevnou podlahou / Bleskový výpredaj
 
Čln AM-280T s pevnou podlahou / Bleskový výpredaj
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×