Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Repelenty, impregnácie

> NANO ochrana textilu 500ml

AKCIA -10%

R-Spekt - NANO ochrana textilu 500ml - Repelenty, impregnácie

R-spekt NANO ochrana textilu je špecificky vyvinutá hydrofóbna / oleofóbna ochrana látky a netkanej textílie, kobercov, všetkých textilných vlákien a pod.

Na báze fluóropolymérov vytvorí na povrchu ultratenkú hydrofóbnou neviditeľnou nanovrstvou s vynikajúcou ochranou proti znečisteniu, škvrnám, suchým nečistotám, vode, oleju, mastnote a agresívnym nečistotám so samočistiacim účinkom. Vytvorená nanovrstvou znemožňuje život baktériám, machu, plesniam a riasam, vytvára veľmi hygienický povrch. Chráni aj proti atmosférickým vplyvom počasia (dažďu, snehu, mrazu, a rozmrazovacím soliam), zožltnutiu, hnilobe a UV žiareniu. Zaisťuje veľmi vysokú odolnosť proti starnutiu textílií. Aplikácia vytvorí neviditeľný film, ktorý nemení alebo takmer nezmení pôvodný vzhľad povrchu. Údržba textílií, v interiéri aj v exteriéri, je veľmi jednoduchá, nečistoty možno ľahko odstrániť, stačí ich jednoducho zotrieť.

Výrazne predlžuje životnosť kobercom, poťahovým látkam, textíliám, technickým tkanivám. Ideálne pre vysoko zaťažené textilné povrchy, ktoré sa používajú pri pobyte v prírode (rybárčenie, poľovníctvo), v hoteloch, reštauráciách, bankách, kanceláriách, nemocniciach, dopravných prostriedkoch (MHD, vlaky, metro), autách, pri športoch. Vhodné tiež na ošetrenie obuvi. Balenie: 500ml Aplikácia: sprej (naniesť dve vrstvy krížom a nechať polymerizovať 3 až 6 hodín)


 • NANO ochrana textilu 500ml
     môže byť u Vás: 06.08.2021   
  skladom: 2 ks (TT: 2)
  Objem (ml): 500
  štandardná cena: € 19.90
  Vaša eShop cena: € 17.91
  ZĽAVA -1.99€
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Vásako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
R-Spekt
NANO ochrana textilu 500ml / Repelenty, impregnácie
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×