Nitecore Čelovka Nitecore NU30 - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu VÝBER TOP PRODUKTOV
.
Zimný výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Na moje otázky na FB reagovali veľmi rýchle a ochotne. Po telefonickom rozhovore mi požadovaný tovar aj odfotili, čo bolo veľké + a následne som si urobil objednávku, ktorá bola rýchlo aj doručená.

, 28.02.2020

Komunikacia ,Rychle doručenie

, 28.02.2020

S internetovým obchodom resp. s kamennou predajnou som spokojný. Väčšina tovaru je naskladnená, kladne hodnotím aj možnosť širokého výberu tovaru, komunikácia s predajcami je na vysokej úrovni. Dodanie bolo rýchle a bez problémov.

, 27.02.2020

super cena

, 26.02.2020
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá

AKCIA -10%
video o produkte

Nitecore - Čelovka Nitecore NU30 - čelové svietidlá

Čelovka Nitecore NU30 je kompaktná, ľahká a cez USB port nabíjateľná čelovka. Je osadená 1x hlavná CREE XP-G2 S3 LED s maximálnym výstupom 400 lm a dosahom svetla 121 m, čo je dostatočný výkon na tak kompaktnú a všestrannú čelovku. Ďalej sú v nej osadené postrané 2x biele LED a 2x postranné červené LED pre nerušené svietenie. Pri tejto čelovke môžete ľahko použiť jednu ruku, pre prístup k štyrom úrovniam jasu bielej LED a k dvom režimom červenej LED alebo k jednému režimu svietenia postranných bielych LED. Zmena natáva pomocou dvoch tlačidiel z vrchnej strany čelovky. 60 ° otočná konštrukcia čelového držiaka, umožňuje naklopenie čelovky okolo svojej osi. Osvetlovací uhol osvetľuje aj širšie okolie. Ako zdroj energie slúži vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou až 1800 mAh. Výdrž na najnižšom režime svietenia je až 330 hod. Čelovka Nitecore NU30 je skutočne univerzálne LED svietidlo, ktoré si môžete vziať kamkoľvek a používať ho napr. počas vašho kempovania, pešej turistike, rybačke a pri všetkých outdoorových aktivitách. Najlepšie zo všetkého je to, že je dobíjateľná cez USB port, takže už sa nebudete musieť starať o batérie.

Parametre:

Použitá LED: 1x hlavná biela CREE XP-G2 S3 LED, 2x postranná biela LED, 2x postranná Červená LED
Životnosť LED: 50000 hod.
Maximálny výstup LED: Hlavná LED 400 lumenov
Dosah svetla: Hlavná LED 121 m
Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-Ion akumulátor 1800mAh
Počet režimov: 4 Režimy hlavná biela LED - 100%, 45%, 9%, 0,25%// 2 Režimy 2x červená LED - 100% svietenie, Blikanie// 1 Režim 2x biela LED - 100%
Pamäť režimov: Nie
Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
Materiál: Z odolného ABS tvrdeného plastu
Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
Maximálna výdrž svietenia: 1hod.15min. (max. výkon)
Maximálna výdrž svietenia: 330hod. (min. výkon)
Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
Vodeodolnosť: podla štandardu IPX7
Doba svietenia: Hlavná biela LED 1hod.15min. (400lm-100% výkon), 22hod. (180lm-45% výkon), 25hod.15min. (36lm-9% výkon), 330hod. (1lm-0,25% výkon)// 2x postranná červená LED 13hod. (19lm-100% výkon), Blikanie// 2x postranná biele LED (svietenie - 100% výkon)
Rozmery: 63mm x 43mm x 31mm
Váha: 84,8g (s akumulátorom)

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, vstavaný Li-Ion akumulátor 1800 mAh, micro USB kábel, manuál. Balenie obsahuje batériu/ akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Duálny spínač - Hlavné tlačidlo zap./ vyp. čelovku a ovláda biele svetlo a tlačidlo R zap./ vyp. a riadi červené svetlo.

Hlavná biela LED - Keď je svetlo vypnuté, stlačte hlavný vypínač pre zapnutie hlavnej bielej LED.
Opakovaným stláčaním hlavného tlačidla, prechádzate všetkými režimami svietenia. Po stlačení hlavného vypínača, ak nedôjde k žiadnej akcii po 3 sec. čelovka zhasne.
Prístup k Turbo 100% režimu - Ak je hlavná LED zapnutá, podržte vypínač po dobu 1sec. pre vstup do režimu Turbo 100% svietenia (400 lúmenov).
Poznámka: Turbo 100% režim sa zníži na nasledujúci nižší režim svietenia po 30 sec., aby sa zabránilo prehriatiu.

2x postranná biela LED - Keď je čelovka vypnutá, podržte vypínač po dobu 1 sec.. Rozsvietia sa 2x postranné biele LED. Stlačením hlavného vypínača znovu
zase biele pomocné LED vypnete.
2x červená postranná LED - Keď je čelovka vypnutá, stlačte tlačidlo R a rozsietia sa postranné červené LED. Opätovným stlačením tlačidla do 3 sec. začne červené svetlo blikať. Stlačením spínača R, kedy nedôjde k žiadnej akcii do 3 sec. bude zase červené svetlo vypnuté.
Zábleskové režimy SOS a Maják - Keď je čelovka vypnutá, podržte vypínač na 3 sekundy, vstúpite do režimu SOS. Stlačte hlavný vypínač znovu na 3sec. a prejdete do režimu Maják. Opätovným stlačením spínača vypnete čelovku.
Uzamknutie / Odomknutie čelovky - Keď je čelovka vypnutá, pridržte súčasne hlavné tlačidlo spolu s tlačidlom R, červený indikátor blikne pre vstup do režimu uzamknutia. Odomknutie prebieha tak, ze podržte opäť oba spínače, kým červená kontrolka raz blikne.
Stav akumulátora - Stlačením spínača na 1sec., indikátor pod spínačom zabliká stav akumulátora - 3x blik nad 50%, 2x blik pod 50% a 1x blik pod 10% kapacity akumulátora.

Nabíjanie:

Odklopte gumený uzáver z boku čelovky. Pripojte jeden koniec micro USB kábla do NU30 a druhý koniec do napájacieho zdroja (napr. USB adaptér 230V, PC, nabíjačka na mobil,...). Plné nabitie akumulátora trvá cca.3,5hod. Indikátor nabíjania počas nabíjania svieti na červeno. Pri plnom nabití svieti na zeleno. Uzatvorte gumený uzáver zo spodu čelovky.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.
Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.


 • Čelovka Nitecore NU30
  Napájanie (V): Nabíjatelná Li-ion
  Výdrž (hod): 330
  Maximálny výkon (lm): 400
  Váha (g): 84,8
  štandardná cena: € 47.00
  Vaša eShop cena: € 42.30
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Nitecore
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 
Čelovka Nitecore NU30 / Lampy, čelové svietidlá, okuliare / čelové svietidlá
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2020 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×