Prejsť do eshopu NOVINKY V ESHOPE
.
Bleskový výpredaj tipy na darček Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili nové v eShope mivardi nové v eShope

Prívlačový program / gumené nástrahy

> > Gumená nástraha 4D Line Thru Pike 48cm 820g

ZĽAVA -6.99€
video o produkte

Savage Gear - Gumená nástraha 4D Line Thru Pike 48cm 820g - gumené nástrahy

Najväčšia nástraha na lov gigantických šťúk akú len môžete na našom trhu kúpiť! Absolútne realistická šťuka 4D Line Thru Pike 48cm 820g je ideálna skutočne na tie najväčšie ryby a to hlavne metódou vláčenia za člnom. Táto nástraha je tvorená detailnou fotochromatickou potlačou a vôňou, ktorá vyvoláva útoky!

 

Detaily sú neuveriteľné a tak živé, že bude pre dravca prakticky nemožné, aby odolali poriadnemu útoku na nástrahu! Každá farebná varianta nástrahy šťuky bola starostlivo testovaná a vyladená k dokonalosti. Pri výrobe je do zmesi pridávaný výťažok z kreviet a morská soľ, takže nástrahy sa vyrábajú už s veľmi atraktívnou arómou, ktorej lákavosť je založená na kombinácii týchto dvoch atraktorov. V konečnej fáze výroby, kedy sú nástrahy už hotové, sa na ich povrch znovu aplikuje táto lákavá zmes atraktantov, čím sa ich atraktivita ešte umocňuje!

 

Tieto nástrahy sú vyrábané so špeciálnym umiestnením trojháčika, ktorý sa odopne pri zdolávaní od nástrahy a preto má šťuka veľkým problém tento trojháčik striasť počas boja. Oceľové lanko vám ochráni celú nástrahu pred odkusnutím. Nástraha po nahodení pomaly vyklesáva ku dnu a tak môžete preloviť celý vodný stĺpec.


 • Gumená nástraha 4D Line Thru Pike 48cm 820g
     môže byť u Vás: 21.10.2021   
  skladom: 1 ks (TT: 1)
  Dĺžka (cm): 48
  Farba: šťuka
  Počet kusov v balení: 1
  štandardná cena: € 69.90
  Vaša eShop cena: € 62.91
  ZĽAVA -6.99€
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Vásako nakupovať na splátkyo doprave zadarmo
Savage Gear
Gumená nástraha 4D Line Thru Pike 48cm 820g / Prívlačový program / gumené nástrahy
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2021 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×