Gunki Belly Boat Gunki FURTI-V - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
Nové limitované STARBAITS ceny. Objednávajte teraz!
.
Bleskový výpredaj Darčekové poukazy tipy na darček Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Veľmi kvalitny obchod a rýchle dodanie bez problémov môžem odporučiť každému.

, 15.09.2019

rýchle doručenie objednaného tovaru

, 13.09.2019

Po objednaní som tovar obdržal na druhý deň. Super rýchlosť.

, 13.09.2019

Rýchle doručenie objednaného tovaru. V prípade, že sa objednaný tovar nenachádza v obchode, resp. bol už vypredaný okamžitá telefonická komunikácia zo strany obchodu.

, 07.09.2019
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Člny a motory / nafukovacie člny

> > Belly Boat Gunki FURTI-V

ZĽAVA -18.99€
video o produkte

Gunki - Belly Boat Gunki FURTI-V - nafukovacie člny

Perfektný model Belly Boat pre menšie a prúdnejšie vody. Skvelý pre prechytávanie nedostupných oblastí. Jednoduché a veľmi ľahké manévrovanie.

Dodávaný vo farbe camo pre extra diskrétnosť. Odnímateľné bezpečnostné pásky so suchým zipsom. obsahuje: stredné vrecko Gunki (2x), opravná sada, transportné pásky, nožné čerpadlo, puzdro Cary, reflexné bezpečnostné pásy (3). Technické parametre: maximálne zaťaženie: 115kg, hmotnosť s vreckami: 5.4kg, nafukovacie sedadlo a nastaviteľné popruhy pre operadlo, Predná lišta a bezpečnostný popruh, Odnímateľné a premiestniteľné bezpečné vrecká, Úložný priestor na zadnej strane, Šikmý tvar V, Kefová rukoväť, Odkladacia rohož.

Perfektný model Belly Boat pre menšie a proudnější vody. Skvelý pre prochytávání nedostupnách oblasti a pritom veľmi diskrétne. Ľahké a veľmi ľahké manévrovanie. Dodávaný vo farbe camo pre extra diskrétnosť. Odnímateľné bezpečnostné pásky so suchým zipsom. obsahuje: stredné vrecko Gunki (2x), opravná sada, transportné pásky, nožné čerpadlo, puzdro Cary, reflexné bezpečnostné pásy (3). Technické parametre: maximálne zaťaženie: 115kg, hmotnosť s vreckami: 5.4kg, nafukovacie sedadlo a nastaviteľné popruhy pre operadlo, Predná lišta a bezpečnostný popruh, Odnímateľné a premiestniteľné bezpečné vrecká, Úložný priestor na zadnej strane, Šikmý tvar V, Kefová rukoväť, Odkladacia rohož.


 • Belly Boat Gunki FURTI-V
  Dĺžka (cm): 135
  Šírka (cm): 105
  Maximálny počet osôb: 1
  Nosnosť (kg): 115
  Hmotnosť (kg): 5,4
  štandardná cena: € 189.90
  Vaša eShop cena: € 170.91
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéraako nakupovať na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkeo doprave zadarmo
Gunki
Belly Boat Gunki FURTI-V / Člny a motory / nafukovacie člny
 
Belly Boat Gunki FURTI-V / Člny a motory / nafukovacie člny
 
Belly Boat Gunki FURTI-V / Člny a motory / nafukovacie člny
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2019 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×